Chýnov – Sedlec–Prčice 1:2

Sedleckoprčičtí se ujali vedení ve 14. minutě, když Hanibal vystihl nepřesnou rozehrávku domácí obrany a podél brankáře ze vzdálenosti metrů metrů nedal brankáři šanci. Ve 32. minutě se Sedleckoprčickým zdařila kombinace. Míč putoval od Sedláčka z levé strany na T. Pištěka st., který z první prodloužil doleva na Mülera, a ten nekompromisně zavěsil.

Po přestávce zlepšil Chýnov pohyb a kombinační hrou se častěji dostával na polovinu hostů, ale sedleckoprčická obrana pracovala spolehlivě. Ale v 68. minutě při zpracovávání lehkého míče uklouzl na mokrém terénu obránce Sedláček (do této chvíle bezchybný a velmi iniciativní) a útočník domácích nepohrdl nabízenou šancí a po sóle nezaváhal.

Hosté ale aktivní hrou dopředu a se spolehlivě pracující obranou již domácím nedali šanci k vyrovnání, a proto si zaslouženě zase v kabině zakřičeli k oslavě vítězství.

Branky Sedlce–Prčice: Hanibal, Müller. Poločas: 0:2.

Sokol Sedlec–Prčice: Dařena - Sedláček, T. Pištěk st., Lukáš, Müler – Hanibal, Nádvorník, Hedvik, Růzha – Polidar, D. Kotva. Střídali: T. Pištěk ml., L. Pištěk.

KAREL PIŠTĚK