Kouřim – Sedlec–Prčice 2:3

Domácí se sice dostali v 7. minutě do vedení po průniku Doubka, jenže o chvíli později byl faulován Michal Davídek a Růzha se z penalty nemýlil – 1:1. Otočení stavu zařídil po půlhodině hry T. Pištěk, po přihrávce Růzhy, krásnou ranou z 25 metrů.

Po přestávce si udělal Martin Snížek slalomovou dráhu mezi sedleckoprčickými hráči a z hranice velkého vápna srovnal na 2:2. Jenže hosté chtěli pro záchranu v soutěži všechny body a to se jim také povedlo. V 59. minutě byl faulován Nádvorník a Růzha se ani z druhé penalty nemýlil. V závěru si již Sedleckoprčičtí výhru pohlídali.

Kouč Sedlce–Prčice Miroslav Rybka měl po zápase samozřejmě radost. „Zápas jsme odehráli svižně a vyhráli zaslouženě, protože jsme se kromě začátku nedopouštěli chyb v obraně. Sice jsme dostali dva góly, ale jinak v podstatě neměl soupeř gólovou šanci. V útoku jsme byli důraznější a vstřelili tři branky, dvě z penalt, které ale byly. Potěšilo mě, že jsem ani na jednom hráči neviděl příznaky Čarodějnic,“ chválil hráče a dodal: „Měli jsme těžký los, čtyřikrát jsme hráli venku a doma s Kostelcem a Jesenicí, proto jsme body nedělaly. Teď už to snad bude lepší.“

Branky Sedlce–Prčice: Růzha (obě z PK), T. Pištěk.

Sokol Sedlec-Prčice: Ryšavý - Polidar, Hedvik, Z. Pištěk, Sedláček – Mára (59. Müller), Bouška, T. Pištěk, Nádvorník – M. Davídek (90. Hanibal), Růzha (80. Boubalík).