Sedlec–Prčice – Tuchoraz 4:0

Úvod utkání vyšel domácím, kteří se tlačili dopředu. M. Davídek po nahrávce Sedláčka zatáhl balón, ale jeho zpětnou přihrávku napálil T. Pištěk pouze do břevna. V 15. minutě se již domácí radovali, když ze střední vzdálenosti trefil k tyči T. Pištěk. Sedleckoprčičtí měli nadále více ze hry, ale ve velkých příležitostech dvakrát selhal M. Davídek. Jeho zaváhání napravil Sedláček, který po přihrávce T. Pištěka mazácky proměnil sólový nájezd.

Po přestávce začal provětrávat obranu hostů střídající T. Davídek a po jeho akci zvýšil bratr Michal na 3:0. Tempo hry poté upadlo a hosté již byli smířeni z porážkou. V závěru utkání ještě zpečetil výhru domácích výborně hrající Sedláček, krásnou ranou ze střední vzdálenosti.

„V prvním poločase jsme hráli velmi dobrý fotbal, vstřelili jsme dva góly, třikrát nastřelili konstrukci branky a třikrát jsme šli sami na bránu. Soupeř se k ohrožení naší brány nedostal. Ve druhé půli jsme přestali hrát a už to nebylo ono, i když jsme přidali dva góly. Hosté mají věkově starší mužstvo, které jsme napadali, což jim dělalo velké problémy a vůbec nás neohrozili,“ měl radost po zápase trenér Sedlce–Prčice Miroslav Rybka.

Branky: Sedláček 2, T. Pištěk, M. Davídek. Rozhodčí: Paukner. Bez karet. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Sedlec–Prčice: Ryšavý - Polidar, Zd. Pištěk, Hedvik, L. Pištěk – T. Pištěk, Bouška, Kobliha (68. Boubalík), Mára (60. T. Davídek) – M. Davídek, Sedláček.