Sedlec–Prčice – Říčany 2:1

Začátek zápasu patřil hostům, kteří se v 7. minutě ujali vedení Dobrým. Ve 14. minutě vyloučil rozhodčí říčanského stopera Šaldu, který stáhl k zemi unikajícího T. Pištěka. Až do konce poločasu se hrál otevřený fotbal s šancemi na obou stranách, ale bez gólového efektu.

Do druhého poločasu vlétli domácí a ve 54. minutě po střele z velkého vápna vyrovnal Mára. Za deset minut šel předčasně do sprch Kutnohorský po druhé žluté kartě za střet s domácím brankářem Ryšavým. Sedleckoprčičtí přesilovku dvou mužů využili až v 85. minutě hlavou střídajícího Šetiny po centru Polidara.

„Rychle jsme prohrávali, ale hostům byl ve 14. minutě vyloučen po zásluze hráč a od této chvíle jsme dobývali říčanskou branku. Vyrovnat se nám po několika šancí povedlo až v 54. minutě a vítězný gól se nám podařilo dát až v závěru. Na šance jsme vyhráli 6:0, ale na góly se strašně nadřeme,“ oddechl si trenér Sedlce–Prčice Miroslav Rybka.

Branky: 54. Mára, 85. Šetina - 7. Dobrý. Rozhodčí: Černý. ŽK: 2:2. ČK: 14. Šalda, 64. Kutnohorský (oba Ř). Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Sedlec–Prčice: Ryšavý - Hedvik, Sedláček, Polidar, T. Pištěk – Zd. Pištěk, Kobliha, Bouška, Mára – Prchlík, L. Pištěk. Střídali: Kotva, Šetina.