Petrovice – Sedlec-Prčice 5:1

Domácí nastoupili aktivněji, Štemberkovu ránu ještě Ryšavý vyrazil na roh, ale ve 13. minutě již nestačil na střelu Kudrny po trestném kopu Brunclíka. V 27. minutě ztratili hosté míč ve středu hřiště a Bosch po brejku podruhé rozvlnil sedleckoprčickou síť.

Do druhé půle vstoupili hosté aktivněji a ve 49. minutě snížil krásnou ranou T. Pištěk. Jenže o chvíli později předvedli domácí krásnou, rychlou akci, kterou zakončil se štěstím Kilián. Sedleckoprčičtí otevřeli obranu ve snaze snížit, to se jim nepovedlo, naopak domácí z rychlých brejků dvakrát skórovali, v 78. minutě Kiliánem a v 86. minutě Kiclem.

„Mrzí mě, že v prvním poločase domácím pomáhal rozhodčí a oba góly jsme dostali po faulech na naše hráče. Ve druhém poločase již pískal rovinu. Snížili jsme, vypadalo to s námi dobře, ale hned jsme dostali třetí gól, otevřeli hru, začali jsme hrát na tři útočníky, ale místo snížení jsme dostali další dva góly z brejků. Petrovice ale vyhrály zaslouženě, mají velmi dobré fotbalové mužstvo,“ pochválil soupeře trenér Sedlce-Prčice Miroslav Rybka dodal ke skončené devítizápasové šňůře bez porážky: „Jednou to přijít muselo.“

Branky: 53. a 78. Kilián, 13. Kudrna, 27. Bosch, 86. Kicl – 49. T. Pištěk. Rozhodčí: Holý. Diváci: 250. Poločas: 2:0.

Sedlec–Prčice: Ryšavý – Hedvik, Sedláček, Zd. Pištěk, Boubalík – T. Pištěk, L. Pištěk, Kobliha, M. Davídek – Mára, T. Davídek. Střídal: Müller.