Sedlec-Prčice - Kostelec u Křížku 3:0

Zápas byl ze začátku překvapivě vyrovnaný. Ve 20. minutě zahrozili hosté, když po kombinaci prošli středem domácí obrany, ale domácí gólman Ryšavý nadvakrát vychytal útočníka hostí. Poté favorit z Kostelce zatlačil, ale do žádná velké šance se nedostal. Ve 41. minutě ale udeřili na druhé straně domácí, když se odražený balón z rohu dostal k T. Pištěkovi, a ten prostřelil brankáře Michalíka - 1:0.

Do druhé půle hosté museli vystřídat gólmana Michalíka, který se zranil. Domácí hráli aktivně a v 55. minutě si po Bouškově trestném kopu vstřelil Kučera vlastní branku. Definitivní tečku za překvapivým výsledkem udělal v 86. minutě J. Lukáš z penalty, která byla nařízena za sražení M. Davídka brankářem Kostelce.

"V prvním poločase hosté neproměnili dvě šance, při kterých nás podržel gólman Ryšavý. Ve druhé půli rozhodla druhá branka, která byla vlastní. Poté už jsme si vítězství pohlídali. Jsem spokojený s nasazením a bojovností, tři body jsou pro nás v záchranářských bojích velmi důležité," měl radost po zápasu sedleckoprčický trenér Zdeněk Pištěk mladší.

Branky: 41. T. Pištěk, 55. vlastní Kučera, 86. J. Lukáš (z PK). ŽK: 1/5. Diváci: 120. Poločas: 1:0.

Sokol Sedlec-Prčice: Ryšavý - Hedvik, Sedláček, L. Pištěk, J. Lukáš - Zd. Pištěk, Bechyně, Bouška, Mára - M. Davídek, T. Pištěk. Střídali: Nádvorník, Boubalík, Müller.