Sedlec-Prčice - Petrovice 3:1

V úvodu zápasu potvrzovaly Petrovice úlohu favorita. Nejprve Brunclík nastřelil břevno po chybné rozehrávce brankáře Ryšavého, vzápětí hlavičkoval Bartoň nad. V 21. minutě již hosté udeřili střelou Nechanického po odraženém trestném kopu Brunclíka. Petrovičtí se však radovali jen chvíli, když si T. Pištěk naskočil na roh Máry a parádně se trefil hlavou do šibenice. Vzápětí vyrazil Ryšavý na druhé straně hlavičku Bartoně na roh. V závěru poločasu převzali iniciativu domácí, vypracovali si dvě velké šance, ale Davídek po přihrávce Sedláčka a Nádvorník po akci Boušky osamoceni ztroskotali na brankáři Hejlovi.

Po přestávce se překvapivě hrálo hlavně podle sedleckoprčických not. Nejprve ránu T. Pištěka vyrazil s námahou Hejl, na druhé straně si pohrál s nervy domácích fanoušků brankář Ryšavý, který propustil mezi nohama Kiliánovu střelu, ale míč stačil na brankové čáře zachytil. V 65. minutě se po trestném kopu Boušky dostal míč k Nádvornékovi, který nepříliš prudkou, ale umístěnou střelou, poslal míč do sítě - 2:1. O chvíli později hosté vyrovnali Brunclíkem z trestného kopu, ale asistent rozhodčího odmával ofsajd nebo faul hráči clonícímu v brance. V 71. minutě nachytal Mára gólmana Hejla na hruškách, když trestný kop ze strany poslal přímo do branky - 3:1. V závěru se hosté snažili o snížení, Kudrnovi se to dokonce povedlo, ale opět z ofsajdu a Bartoň pálil nad. Na druhé straně neprotlačil Nádvorník balón do sítě.

"Z výhry mám radost. Ze začátku jsme udělali chyby, čímž jsme dostali hosty do hry. Po vyrovnávající brance jsme si vytvořili do poločasu dvě velké šance, ale neproměnili je. Ve druhé půli jsme měli územní převahu, kterou jsme vyjádřili dvěma góly. Myslím si, že jsme proti velmi dobrému a bojovnému soupeři zasloužene vyhráli," radoval se po zápase sedleckoprčický stratég Zdeněk Pištěk mladší.

Branky: 24. T. Pištěk, 65. Nádvorník, 71. Mára - 21. Nechanický. Rozhodčí: Pixa. ŽK: 0/2. Diváci: 150. Poločas: 1:1.

Sokol Sedlec-Prčice: Ryšavý - Hedvik, J. Lukáš, Zd. Pištěk st., L. Pištěk - Mára, Bouška (83. Bechyně), T. Pištěk, Sedláček - M. Davídek (90. Drahota), Nádvorník (87. Boubalík).