SK Březnice - Sokol Sedlec Prčice 4:2

V 9. minutě zahrozil hostující M. Davídek střelou do břevna. Za tři minuty již po vybojování míče Márou skóroval - 0:1. Hosté nadále pokračovali v tlaku a mohli i zvýšit, ale sólo M. Davídkovi chytil brankář Březnice. Domácí byli neškodní až do 35. minuty, kdy udělali hosté fatální chybu v obraně a Burger srovnal. Ve 42. minutě dostal sedleckoprčičký T. Pištěk druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprch. Hosté i v deseti mohli získat do poločasu vedení, ale Drahota branku netrefil.

Definitivní zlom v zápase přinesla čtyřminutovka domácích, kteří mezi 63. a 66. minutou vstřelili tři branky, dvakrát se trefil Nepivoda a jednou Burger. Hosté se sice poté i v deseti snažili, ale podařilo se jim jen upravit stav M. Davídkem na konečných 4:2.

"Přijeli jsme si pro tři body, měli jsme na to, ale nakonec nemáme ani jeden. V první půli jsme byli znatelně lepší a nemyslím si, že vyloučení Tomáše Pištěka ovlivnilo zápas. Náš zkrat přišel ve druhém poločase, kdy jsme za čtyři minuty obdrželi tři góly. Zápasy si prohráváme po vlastních chybách," smutnil po zápase trenér Sedlce-Prčice Zdeněk Pištěk mladší.

Branky: Nepivoda 2, Burger 2 - M. Davídek 2. Rozhodčí: Davílek. ŽK: 2/2. ČK: 42. T. Pištěk (S-P). Poločas: 1:1.

Sokol Sedlec-Prčice: Ryšavý - Hedvik, Polidar, Drahota, Zd. Pištěk st. - J. Lukáš, Bechyně, Mára, Sedláček - M. Davídek, T. Pištěk. Střídali: Šach, L. Pištěk.