Sedlec-Prčice – Dobříš 4:0

V 9. minutě se domácí ujali vedení, když si M. Davídek pohrál s obranou vystřelil a zaskočil gólmana. Poté hosté byli více nebezpečnější a ohrožovali sedleckoprčickou branku. Ve 30. minutě si Karas pohrál s domácí obranou, ale Ryšavý jeho střelu lapil. Poté se opět Karas uvolnil po lajně a nastřelil tyč. Dobříš sice byla lepší, šla za vyrovnáním. Jenže opět udeřil domácí kanonýr M. Davídek, když z rohu zvýšil na 2:0.

Ve druhé půli se hra vyrovnala, ale branky opět stříleli jen Sedleckoprčičtí. V 59. minutě skóroval po narážečce Mára a v 63. minutě dovršil M. Davídek svůj první hattrick v I. B třídě. Hostům se podařilo jen nastřelit tyč, gól jim souzen nebyl.

,,Po vyrovnaném úvodu jsme se ujali vedení, poté hosté převzali iniciativu, ale ani jednu ze svých mnoha šancí nevyužili. Důležitým gólem do šatny jsme se nabudili. Ve druhé půli se hra zlepšila a přidali jsme další dvě branky. Předvedený výkon nebyl zcela ideální, ale spokojen jsem s důležitými třemi body,“ oddechl si po zápase sedleckoprčický kouč Zdeněk Pištěk mladší.

Branky: 9., 45., 63. M. Davídek, 59. Mára. Rozhodčí: Navrátilová. ŽK: 2/3. Diváci: 140. Poločas: 2:0.

Sokol Sedlec–Prčice: Ryšavý – Hedvik, Polidar, Drahota, Zd. Pištěk – J. Lukáš, Bechyně, Mára, Sedláček – M. Davídek, T. Pištěk. Střídali: Nádvorník, Šach, M. Lukáš.