Hostomice - Sedlec-Prčice 2:1

Zápas ze začátku vypadal pro Sedleckoprčické velmi nadějně, když Bechyně nastřelil ve 5. minutě tyč domácí branky. Gólově však udeřily Hostomice, když hosté ve středu hřiště zbytečně ztratili balón a zkušený Vyskočil vstřelil vedoucí gól. Poté Sedleckoprčická hra vypadala velmi nadějně, což ale vyrovnání nepřineslo.

Do druhé půle nastoupili hosté aktivně a v 60. minutě vyrovnal po sóle kanonýr M. Davídek na 1:1. Poté měli více ze hry Sedleckoprčičtí, vypracovali si šance, které však nevyužili, což se jim stalo osudným, když v 75. minutě po standardní situaci protlačil míč do sítě opět Vyskočil. V závěru si hosté vytvořili tlak, ale již bez brankového vyjádření.

"Vyrovnané utkání, ve kterém nás porazil exligista Vyskočil, který vstřelil oba góly. Upozorňoval jsem na něj před zápasem, přesto nám hned dal gól. Poté jsme si vypracovali šance, nastřelili břevno a ve druhé půli z brejku vyrovnali. Když už jsme si mysleli, že budeme mít bod, tak jsme po ojedinělé standardní situaci, po teči, dostali druhý gól, z čehož jsme se do konce nevzpamatovali. Je to škoda, bojovali jsme, ale remízový zápas, jsme zbytečně prohráli," smutnil po zápase sedleckoprčický stratég Zdeněk Pištěk mladší.

Branky: Vyskočil 2 - M. Davídek. Poločas: 1:0.

Sokol Sedlec-Prčice: Ryšavý - M. Lukáš (46. Drahota), Zd. Pištěk st., Hedvik, Polidar - Sedláček, Bechyně, J. Lukáš, Mára - M. Davídek, Šach (70. T. Pištěk).