Čtyři okresní mužstva (FK Metaz Týnec nad Sázavou, SK Marila Votice, Sokol Sedlec–Prčice a SK Benešov B) odehrála předposlední kolo žákovské fotbalové I. A třídy.

Starší žáci

METAZ TÝNEC 2
SK BENEŠOV 0

Pikantní derby přilákalo do Náklí více než stovku diváků a obě mužstva se jim odvděčila dobrým výkonem. Branky ale stříleli jen domácí. Po půlhodině hry mohl dostal Týnec do vedení Lán, ale míč z pokutového kopu poslal do tyče. Přesto první gól vstřelili domácí, když se těsně před odchodem do kabin prosadil po individuální akci Kroulík. Hosté zahrozili v prvním poločase Maršíčkem a Stankovou. Druhý poločas byl bohatý na šance, ale brankáři se překonávali. V 52. minutě mohl srovnat skóre Filip Jendele, ale penaltu mu Vašák vyrazil a dorážku poslal benešovský hráč nad. Definitivní tečku za zápasem dal v 69. minutě Lán střelou z dálky.

Branky: Kroulík, Lán. Rozhodčí: Šípek. ŽK: Svoboda, Šíma, Turko (všichni Benešov). Poločas: 1:0. Týnec: Vašák – Šamlot, Hildebrant, Štamberský, Havel – Durec, Fulín, Müller – Horký, Lán, Kroulík. Střídali: Stejskal, Mentel, Šejstal, Bohuslav. Benešov B: Papež – Mareš, Svoboda, Rosa (41. Mrkvička), Krejza – Šíma, D. Jendele, F. Jendele – Stanková, Šokin, Maršíček (31. Turko).

ČESKÝ BROD 3
SEDLEC–PRČICE 0

Úvod zapasu vyšel lépe domácím, kteří v rozmezí prvnich pěti minut vstřelili dva góly. Poté se osmělili i hosté, své šance však neproměnili. Po přestávce si obě mužstva vypracovala příležitosti, ale stavem pohnuli jen domácí pět minut před koncem zápasu.

Branky: nenahlášeny. Rozhodčí: Šmejkal. Poločas: 2:0. Sedlec-Prčice: Zrůbek - Michal Tvrdý, Hudák, Prchlík, Martin Tvrdý – Kotva, Pištěk, Horák, Šmíd – Horváth, Chocholoušek. Střidali Lagron, T. Kotva.

FK VELIM 0
MARILA VOTICE 8

Střetnutí posledního s prvním patřilo jednoznačně hostům, kteří ještě v soutěži netratili ani bod. Votice od začátku zápasu sevřely domácí na jejich polovině a dostavily se i góly. V 5. minutě skóroval Otradovec přímo z rohu, v 9. minutě zaznamenal Šedivý stou branku Votic a v 18. minutě se trefil Novotný. Potom se votický brankostroj až do přestávky zastavil. Domácí hrozili pouze z ojedinělých brejků. Ve druhé půli vedení hostů postupně narůstalo až na konečných 0:8 a zvláště obě branky Hrdloviče po střelách z dálky byly ukázkové.

Branky: Otradovec 2, Hrdlovič 2, Šedivý, Novotný, Sládek, Říha. Rozhodčí: Melichar. Poločas: 0:3. Votice: Dvořák – Bursík, Hrdlovič, Sládek, Vinduška – Rezek (Sedlák), Babický (Kaprál), Říha, Novotný – Šedivý, Otradovec.

Mladší žáci

METAZ TÝNEC 3
BENEŠOV B 1

Vyrovnané derby, ve kterém byli Týnečtí lepší v koncovce. Ve 24. minutě přivedl domácí do vedení Mentel. V úvodu druhé půle vyrovnal Eliáš. Ve 39. minutě převážil Mentel misky vah na týneckou stranu. Poslední slovo měl ve 43. minutě střídající Šulík.

Branky: Mentel 2, Šulík – Eliáš. Rozhodčí: Šípek. Poločas: 1:0. Týnec: Bohuslav – Stejskal, Pilát, Šejstal, Padevět – Přílepek, Smolík, Fulín, Horký – Mentel, Souček. Střídali: Šulík, Bezděk, Brhel, Lubínský. Benešov B: Koukol – Dub (55. Strnad), L. Balata, Gallschneider (55. Mádl), Jírů – Majer, Shapoval, Tranchi (55. Houzar) – Eliáš, Mrkvička, Stanka.

ČESKÝ BROD 2
SEDLEC–PRČICE 3

Začatek zápasu se hostům vyvedl a z prvního útoku se ujali vedení. Domácí po několika šancích do přestávky vyrovnali a ve 42. minutě strhli vedení na svou stranu – 2:1. O chvíli později srovnal skóre Tomáš Pištěk z trestného kopu na 2:2. V závěru zápasu Sedleckoprčičtí dominovali a zaslouženě vstřelili po samostatné akci Kotvy rozhodující gól.

Branky: T. Pištěk, Lagron, T. Kotva. Rozhodčí: Šmejkal. Poločas: 1:1. Sedlec-Prčice: J. Pištěk - Maříková, T. Pištěk, Seidel, Kabíček – Kotva, Křížek, Neužil – Mařík, Lagron, J. Pištěk.

FK VELIM 0
MARILA VOTICE 7

Votičtí žáci měli po celé utkání územní i herní převahu a již v první půli potvrdil hattrickem svou střeleckou formu Wegschmied. Po přestávce se totéž povedlo i Janu Ratajovi, a tak se tito dva hráči stali hlavními strůjci vysokého vítězství Votic.

Branky: Wegschmied 4, J. Rataj 3. Rozhodčí: Melichar. Poločas: 0:3. Votice: Zimmermann (Zejmon) – Budil (Prégr), Váňa, M. Rataj (Dvořák), Zimrman – Poskočil, Bradáč, J. Rataj, Fortelný (Kapička) – Wegschmied, Rezek.