Starší dorost

VLAŠIM – KUTNÁ HORA 11:1

Od začátku Vlašim přitlačila hosty na jejich polovinu, ale v prvním poločase kvůli spoustě nepřesností ve finální fázi zacílila jen dvakrát, hlavičkami Zamrzly a Brýla.

V úvodu druhé půle se prosadil střídající Zeman, který vzápětí připravil čtvrtý gól pro Zamrzlu.Po zbytek zápasu ještě Rytíři z množství šancí sedmkrát překonali brankáře hostů (dvakrát Matzner, Dušek a Vejvoda, jednou Srb).

„Jsem rád za vysokou výhru i za to, že si kluci s chutí zastříleli. Na druhou stranu musím uznat, že soupeř nám nekladl nijak velký odpor a že konečný výsledek je pro ně ještě dosti milosrdný," řekl po zápase trenér Vlašimi Josef Linhart.

Branky: 9. a 58. Zamrzla, 69. a 80. Vejvoda, 61. a 65. Dušek, 52. a 78. Matzner, 36. F. Brýl, 50. Zeman, 82. Srb – 77. Lodinský. Rozhodčí: Velebil. ŽK: 0:2. Poločas: 2:0. Vlašim: Kabát – Vesecký (46. Chvátal), F. Brýl, Jelínek (46. Zeman), Martinák – Zamrzla (52. Vejvoda), Srb, Jeništa (62. Rut), Matzner – Bělohlávek, Dušek.

Mladší dorost

VLAŠIM – KUTNÁ HORA 15:2

Kromě dvou chyb Vlašim zápas kontrolovala a nastřílela patnáct gólů. Navíc Šanda hattrickem vyhrál sázku s trenérem Váňou, který ho tak musí pozvat na oběd, kde se bude servírovat kachna, knedlík a zelí.

Branky: 32., 35., 58. a 76. Štyx, 53., 60. a 79. Šanda, 63., 72. a 78. Rut, 22. a 29. Arnolt, 3. Lalouček, 10. Zeman, 24. vlastní – 64. Ečer, 65. Kolůvek. Rozhodčí: Žaba. Poločas: 7:0. Vlašim: Fialka – Němec (41. Macháček), Blažek, Arnolt (52. Šanda), V. Brýl, Štyx, Zeman (45. Chvátal), Rut, Křemen, Lalouček, Vender.