Starší dorost

KOSMONOSY – VLAŠIM 0:2

Do zápasu vstoupila Vlašim, třetí v soutěži, aktivně a hned udeřilo po rohovém kopu Duška a hlavičce Jeništy. Domácí, čtvrtí v tabulce, se poté snažili o vyrovnání, měli více balón na kopačkách, ale do vyloženější šance se nedostali. Byli to naopak hosté, kteří mohli navýšit vedení, ale Duškovi ani Zamrzlovi se to nepovedlo.
Ve druhé půli Kosmonosy zvýšili tlak, ale vlašimská obrana v čele s dobře chytajícím brankářem Kabátem, který domácím zneškodnil dvě velké šance, fungovala na výbornou. Hosté podnikali brejky, kterých postupem času přibývalo, ale zlomový druhý gól přišel až v závěru po krásné střele Motyčky z hranice velkého vápna.
„Odehráli jsme velmi dobré utkání a všechny kluky musím za předvedený výkon pochválit. Nejenže zápas odmakali, ale zvládli ho výborně i po taktické stránce, za což byli po právu odměněni velmi cenným vítězstvím," chválil tým trenér Vlašimi Josef Linhart.

Branky: 3. Jeništa, 82. Motyčka. Rozhodčí: Meščan. ŽK: 1:0. Poločas: 0:1. Vlašim: Kabát – Jelínek, Sedláček, F. Brýl, Martinák – Zamrzla (86. Rut), Srb, Jeništa (71. Zeman), Matzner (83. Vesecký) – Novotný (64. Motyčka), Dušek.

Mladší dorost

KOSMONOSY – VLAŠIM 0:3

Na hřišti předposledních Kosmonos potvrdil lídr tabulky z Vlašimi třemi góly svoje postavení, když strůjcem výhry byl autor dvou branek Vender.

Branky: 9. a 26. Vender, 57. Motyčka. Rozhodčí: Lafek. Poločas: 0:2. Vlašim: Fialka – Němec, Blažek, Arnolt (60. Křemen), V. Brýl, Turek (49. Lalouček), Zeman, Motyčka, Rut, Macháček, Vender.