TŘINEC – VLAŠIM 2:0

Domácí jásali po spolupráci obránce Janoščína s Malcharkem, který se letos trefil už počtvrté. Vedení mohli navýšit Teplý s Dedičem, ale míč do vlašimské brány nedopravili. Povedlo se to až Salachnovi, který ve druhém dějství potrestal hosty za špatnou rozehrávku a definitivně zlomil jejich odpor.

Hosté měli také šance, ale v prvním dějství Štochlova střela po zemi orazítkovala tyč Palečkovy branky a ve druhém poločase Jícha po centru Průchy před prázdnou brankou promáchl.

„V některých okamžicích byla Vlašim možná lepší než my, vítězství nad ní oceníme až později. Přestože jsme vedli 1:0, působili jsme nervózním dojmem, a to i zkušení hráči. Gól na 2:0 byl pro nás vysvobozením," řekl trenér třineckých fotbalistů Radim Nečas.

„Třinec hrál lépe než na jaře, v tabulce bude určitě výš. Přestože jsme neodehráli špatné utkání, znovu jsme odešli poražení. Naším hlavním problémem je neplodná koncovka, neproměnili jsme dvě gólovky," řekl vlašimský asistent trenéra Miloslav Brožek.

Branky: 24. Malcharek, 73. Salachna. Rozhodčí: Orel – Hock, Boček. ŽK: Salachna – Breda, Štochl. Diváci: 470. Poločas: 1:0.

Třinec: Paleček – Velner, Vomáčka, Hloch, Janoščín (61. Knötig) – Malcharek (70. Málek), Salachna, Bedecs, Mozol, Teplý (90. + 1. Joukl) – Dedič. Trenér: Radim Nečas.

Vlašim: Budínský – Breda, Toml, Štochl, Nový – Vebr (78. Hašek) – J. Nečas (42. Janda), Tarczal, Hronek, Průcha – Jícha (72. Kučera). Trenér: Vlastimil Petržela.