DIVIŠOV – LUŠTĚNICE 2:0

Domácím velmi pomohl gól v úvodu utkání, když Campodonico našel v šestnáctce Pekárka a ten střelou na zadní tyč nedal brankáři šanci. I ve zbytku poločasu měli domácí navrch, ale dvakrát Campodonico, Pekárek a Marek Hanuš již síť nerozvlnili, nanejvýš ohranou za brankou. Hosté se pokoušeli o brejkové situace, ale do zakončení se pořádně nedostali.

Ihned po změně stran byli domácí blízko navýšení skóre, ale jak Lehánovo, tak Macháčkovo zakončení zastavili obránci Luštěnic na brankové čáře. Následně Macháček z hranice penalty trestuhodně přestřelil branku. Až v 63. minutě se Divišovští radovali. Rozhodčí Asník posoudil souboj Pekárka s brankářem jako penaltový a Macháček zvýšil na 2:0. Nervózní hosté se snažili kombinovat, ale brankář Šimáček nemusel, i díky dobré obranné práci, předvést žádný zákrok.

„Vítězství bylo zasloužené, protože se soupeř, i díky naší dobré obranné hře, do ničeho vážnějšího nedostal, když jsme nakopávané balóny bez větších problémů sbírali. Navíc jsme na začátku neudělali chybu a naopak dali gól, který nám hodně pomohl," měl radost trenér Divišova Ivan Vondrák a dodal: „Kluky musím pochválit za nasazení. Chvílemi nám sice hra drhla, přesto jsme se snažili hrát kombinačně a navázat na hru ve Velimi. Mám taky radost, že jsem měl na lavičce konečně víc lid."

Branky: 10. Pekárek, 64. Macháček (z PK). Rozhodčí: Asník. Poločas: 1:0.

Divišov: Šimáček – Lehán, Zd. Janovský, Hronek (77. L. Janovský), Blažíček (58. L. Svoboda) – Vávra, Macháček (72. Shapoval) – Campodonico (88. Cacák), Marek Hanuš, Vondrák – Pekárek.