SEDLEC-PRČICE – VOTICE               3:3
Obě mužstva vycházela ze zabezpečené obrany. Ve 25. minutě Davídek postupoval sám na brankáře, ale nezištně ještě předložil Bouškovi před prázdnou branku a domácí vedli 1:0. Votice také svou první dobrou šancí nepohrdly a na 1:1 vyrovnal Pohan. Po změně stran poslal domácí  znovu do vedení  svým prvním gólem benjamínek mužstva Hájek střelou k bližší tyči. Za pět minut zvýšil na 3:1 Davídek. Hosté nesložili zbraně a po nenápadné akci snížili Homolkou na 3:2, aby za dvě minuty vyrovnali krásnou střelou Viskupa.
„Soupeř byl fotbalovější, ale když jsme vedli o dvě branky, myslel jsem si, že výsledek už udržíme. Trochu jsem byl zklamaný, pravdou je, že remíza je zasloužená," uvedl sedleckoprčický trenér Miroslav Rybka.
„V utkání jsme měli zvítězit, ale pro nás to byl těžký zápas, protože jsme nebyli v optimální sestavě. Domácí hráli bojovně, narušovali naší kombinaci, proto jsme se těžko prosazovali. Po dvou hloupých chybách jsme soupeři nalili novou krev do žil. Jsem trochu zklamaný. V závěru sezóny jsme se trápili různými problémy, nedostatkem hráčů, zraněními. Ještě, že je konec. Máme náskok čtyři body na druhého a do jarní části jdeme z prvního místa," řekl  kouč Votic Ivan Pihávek.
Utkání mělo pro oba trenéry zvláštní příchuť. Mezi fotbalovou veřejností se mluvilo, že je derby posledním, které koučují.
„Podle mého pocitu to byl asi poslední zápas na lavičce Votic, protože vím, že vedení Marily shání za mne náhradu. Požadavky ze střížkovské Bohemky jsou pro mne časově dost náročné, abych fungoval mezi dvěma kluby. Měl jsem toho na podzim plné zuby," potvrdil ukončení angažmá Ivan Pihávek. Na rozdíl od votického trenéra si Miroslav Rybka odchod z lavičky Sedlce-Prčice rozmyslel. „Sedli jsme si s vedením a na jaře ještě budu pokračovat a pokusíme se o postup. Jsme třetí a pět bodů není moc."  

Branky: 20. Bouška, 50. Hájek, 55. Davídek – 22. Pohan, 62. Homolka,  64. Viskup. Rozhodčí: Marek. ŽK: Nousek, Jelen, L. Pištěk –  Čupr. Diváci: 168. Poločas: 1:1. Sedlec-Prčice: Ryšavý – L. Pištěk,   Prchlík, Sedláček – Bouška, Jelen – T. Pištěk, Růzha, Hájek (75. Seidel) – Nousek, Davídek. Votice: Soukup –  Dušátko, M. Budil, Čupr, Bareš – Viskup, Pohan, Kolář, Neuberg – Homolka, Štork.