TUCHORAZ – KONDRAC 2:0

Kondrac na velkém hřišti v Tuchorazi nezačala špatně, ale zakončení Pohorského z dobré pozice po přihrávce Pavelky bylo slabé. Domácí spoléhali po kondrackých ztrátách na rychlý přechod do útoku, ale největší nebezpečí přišlo ze vzduchu po rohových kopech. Ty Kondrac ustála a vypracovala si do konce poločasu dvě šance, ale střela agilního Špičky po průniku středem skončila z hranice šestnáctky mimo brankové tyče, stejně dopadla i bomba Pavelky z dálky. Do vedení nakonec šli domácí, když hosté reklamovali ofsajd, přestali hrát a útočník po sóle překonal Vacka.

Ve druhém poločase měli hosté územní převahu, ale akce buď končily ofsajdy, kterých za celé utkání nastřádali ke dvaceti, nebo byli nepřesní. Hra byla kouskována velkým množstvím odpískaných faulů a diváci se nudili. Největší šanci si Kondračtí vytvořili po hrubce brankáře Macha, ale Potůček sám na malém vápně nedokázal dopravit míč do opuštěné branky a nastřelil vracejícího se brankáře. Domácí hrozili střelami z dálky, ale druhý gól nakonec vsítili v poslední minutě z penalty.

„Z výkonu jsem velmi zklamán. Přijeli jsme si do Tuchorazi pro body, ale hráči odehráli velmi špatný zápas. Při zranění Kňazíka a Kuklíka chytal Vacek, ale prakticky za celý zápas neměl skoro žádnou práci, když pominu první branku a penaltu v poslední minutě," povzdechl si trenér Kondrace Jiří Janouš mladší a zlobil se: „S nulou v kolonce vstřelených branek se prostě nedá uspět, kluci si musí na hřišti mnohem víc dovolit a nespoléhat pořád na někoho jiného, alibismus některých je prostě něco hrozného. Náš špatný výkon neomlouvá výkon rozhodčího Nepovíma, který mě zklamal ještě víc než hráči samotní."

Branky: 12. Franek, 87. Valenta. Rozhodčí: Nepovím. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Kondrac: Vacek – Nedvěd (46. Ngo), Linhart, Budil, Tichý – Špička, Pavelka, Kubát, Pohorský – Pavlíček (82. Beránek), Potůček (55. Kašpar).