HVOZDNICE – POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU 2:0

Ještě než zápas začal ukázal Řepka svoji „velikost" a nepodal ruku svému bývalému trenérovi ve Spartě Haškovi v dresu Poříčí. Na hřišti se v prvním poločase střetli více v jednom případě a Řepkův skluz naštěstí netrefil v šestnáctce nohu Haška, ale míč, i když zákrok vypadal hrozivě.

V utkání byli domácím hosté vyrovnaní jen první čtvrthodinu, když sóla neproměnili Trpišovský a O. Páv, ránu Šindeláře vytěsnil Vaňátko. To Hvozdničtí přežili, přitvrdili hru a začali se dostávat do šancí. Tomeček po rohu přestřelil, Plamínka a Mráze v sólech vychytal Kumšta. Ve 25. minutě se již domácí radovali po brejku, zpětné přihrávce a zakončení osamoceného Hlavy.

Po přestávce hosté, ač hráli z kopce, nestíhali a domácí si vypracovali řadu šancí, v největších Císařovského a Plamínka vychytal Kumšta. Nestačil jen po hodině hry na dorážku Mráze. Poříčští minimálně zahrozili a střely bratrů Pávů, gólmana neohrozili.

„Zaslouženě jsme prohráli, protože jsme kromě první čtvrthodiny byli horším týmem. Nevoněla nám tvrdost soupeře, špatně jsme se pohybovali a jakoby slunce hráče uspávalo," posteskl si po zápase trenér Poříčí Pavel Šimáček a dodal: „Zaráželo mě jen chování domácího trenéra Busty, který byl na lavičce chvílemi nepříčetný, přitom jeho tým byl lepší a na rozhodčí se také nemohl vymlouvat."

Branky: 25. Hlava, 60. Mráz. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Poříčí: Kumšta – J. Stibůrek, Šrom, Křivohlavý, Šindelář – Pohorský, Havlíček, Hašek (79. Pavlečko), J. Páv – Trpišovský, O. Páv.