VOTICE – SK RAKOVNÍK 1:1

Votice začaly náporem, ale se střelami Koláře, Dušátka, Štorka i Říhy si poradil gólman a Viskup po trestném kopu pálil nad. Až po půlhodině hry se domácí zaradovali. Soukupův dlouhý výkop prodloužil Viskup na Štorka a ten po sóle otevřel skóre. Hosté jen třikrát za poločas ohrozili branku Votic, ale dvakrát mířil Schwendt těsně vedle a jednou si poradil při závaru Soukup.

Po přestávce mohli Votičtí rozhodnout, ale Štorka vychytal gólman Procházka a závar obrana vyřešila odkopem. A tak přišel trest, když po hodině hry střelu Schwendta vyrazil Soukup, ale na dorážku Isteníka nestačil. V závěru domácí mohli strhnout výhru na svou stranu, ale Homolka trefil tyč a Bareše v ložence vychytal gólman.

„Vytvořili jsme si čtyři vyložené šance,ale bohužel jsme proměnili jen jednu a soupeř nás potrestal vyrovnáním po naší chybě. Hosté byli kvalitní a běhaví, ale měli jsme je porazit, protože šancí jsme měli víc," smutnil po utkání trenér Votic Martin Bárta.

Branky: 30. Štork – 59. Isteník. Rozhodčí: Glogar. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Votice: Soukup – Šlejmar, Dušátko, Čupr, Bareš – Říha (56. Němeček), Kolář, Pohan, Homolka – Viskup, Štork (80. Otradovec).