UHLÍŘSKÉ JANOVICE – MIŘETICE 2:2

V souboji mužstev ze spodku tabulky měli v prvním poločase více ze hry i šancí domácí. Nejprve Novák fantasticky chytil dorážku, aby ve 28. minutě se již Uhlíři dostali do vedení střelou Randlíszka k tyči. Za šest minut poprvé zahrozili hosté ranou J. Kamarýta, kterou gólman s námahou vyrazil, aby z protiútoku skončil lob přes brankáře Nováka na břevně.

Do druhého poločasu pozměnili hosté sestavu, což jm šlo k duhu. V 56. minutě vypálil Filip a z dorážky zamířil Javorský do brankáře, aby z protiútoku Novák vyrazil gólovou šanci domácích. Po hodině hry si naběhl Filip na centr Zajíce a vyrovnal na 1:1. Poté byli lepší hosté, ale do vedení šli domácí v 83. minutě po rohu Velikým. Jenže se radovali jen chvíli, když Turek napřáhl z hranice šestnáctky a míč skončil v síti – 2:2. Uhlíři chtěli pod novým trenérem Bohatcem vyhrát, ale paradoxně neměli málem ani bod, když J. Kamarýt obešel i brankáře, ale dostal se do úhlu a akci nezakončil. A tak zápas skončil nerozhodně.

„Za perfektního rozhodování rozhodčích je remíza spravedlivá. Domácí byli v první půli lepší a my zase ve druhé," je spokojený za bod asistent trenéra Miřetic Pavel Hájek.

Branky: 28. Randlíszek, 83. Veliký – 60. Filip, 85. Turek. Rozhodčí: Dohnal. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Miřetice: Novák – Zajíc, Seidl, J. Kamarýt, Macko – Přitasil (85. Jandák), K. Čáp, Javorský, Jantač – Filip, J. Hájek (46. Turek).