III. A třída

Netvořice – Úročnice 4:0, Sedlec-Prčice B – Myslič 1:2, Krhanice – Soběhrdy  2:3, Votice B – Bystřice 1:2, Nespeky B – Václavice 1:1, Ostředek – Pyšely 2:3, Křečovice – Týnec B 0:3.

1. Soběhrdy ⋌ 7 6 0 1 25:10 18
2. Pyšely⋌ 7 5 2 0 18:2  17
3. Krhanice⋌ 7 4 0 3 19:16 12
4. Bystřice⋌ 7 4 0 3 16:16 12
5. Václavice⋌ 7 3 2 2 23:18 11
6. Týnec B⋌ 7 3 2 2 15:12 11
7. Nespeky B⋌ 7 3 1 3 13:15 10
8. Křečovice⋌ 7 3 1 3 12:18 10
9. Votice B⋌ 7 2 3 2 15:15  9
10. Netvořice⋌ 7 2 2 3 12:20  8
11. Myslič⋌ 7 2 1 4 16:20  7
12. Úročnice⋌ 7 2 1 4  7:15  7
13. Ostředek⋌ 7 1 2 4 11:16  5
14. Sedlec-Prčice B⋌ 7 0 1 6  9:18  1

III. třída B

Struhařov B – Bl. Načeradec 0:0, Tichonice – Ratměřice 6:1, Kondrac B – Pravonín 1:3, Postupice – Bílkovice 4:1, Křivsoudov – SK Načeradec 3:2, Nesp. Lhota – Velíš 1:5, Louňovice – Čechtice A 5:1.

1. Křivsoudov⋌ 7 6 1 0 42:8  19
2. Pravonín⋌ 7 6 0 1 26:4  18
3. SK Načeradec⋌ 7 5 1 1 20:9  16
4. Postupice⋌ 7 4 1 2 21:11 13
5. Kondrac B⋌ 7 4 0 3 15:11 12
6. Tichonice⋌ 7 3 2 2 17:15 11
7. Ratměřice⋌ 7 3 0 4  9:17  9
8. Struhařov ⋌ 7 2 2 3  7:16  8
9. Čechtice A⋌ 7 2 1 4 13:25  7
10. Nesperská Lhota⋌ 7 2 1 4 10:29  7
11. Louňovice⋌ 7 1 3 3 14:16  6
12. Bílkovice⋌ 7 1 2 4 10:21  5
13. Velíš⋌ 7 1 1 5 11:21  4
14. Blaník Načeradec⋌ 7 0 3 4  8:20  3

IV. třída A

Miličín – Úročnice B 4:0, Jablonná – Bukovany 4:3, Čerčany – Poříčí B 3:5, Soběhrdy B – Lešany 0:2, Bystřice B – Pecerady 4:0, Neveklov B – Zaječice, nehráno pro nezpůsobilý terén.

1. Lešany⋌ 7 7 0 0 30:5  21
2. Poříčí B⋌ 7 5 1 1 29:16 16
3. Čerčany⋌ 7 5 0 2 28:13 15
4. Miličín⋌ 7 4 1 2 22:11 13
5. Neveklov B⋌ 6 4 1 1 14:4  13
6. Úročnice B⋌ 7 4 1 2 26:18 13
7. Bystřice B⋌ 7 3 0 4 19:24  9
8. Jablonná⋌ 7 2 1 4 18:26  7
9. Bukovany⋌ 7 1 1 5 14:29  4
10. Zaječice⋌ 6 1 0 5  7:23  3
11. Pecerady⋌ 7 1 0 6  9:27  3
12. Soběhrdy B⋌ 7 1 0 6 11:31  3

IV. třída B

Miličín B – Neustupov 8:1, Drachkov – Ratměřice B 5:2, Mezno B – Maršovice B 1:2, Jankov B – Olbramovice B 4:3, Vrchotovy Janovice B – SK Přestavlky 0:4, Budenín – Heřmaničky A 3:2.

1. Mezno B⋌ 7 6 0 1 24:6  18
2. Jankov B⋌ 7 6 0 1 21:13 18
3. Budenín⋌ 7 5 1 1 25:13 16
4. Miličín B⋌ 7 4 2 1 22:12 14
5. SK Přestavlky⋌ 7 4 1 2 20:18 13
6. Olbramovice B⋌ 7 3 1 3 28:10 10
7. Maršovice B⋌ 7 3 1 3 17:8  10
8. Drachkov⋌ 7 3 0 4 19:22  9
9. Vrchotovy Janovice B⋌ 7 3 0 4  9:13  9
10. Heřmaničky⋌ 7 1 0 6  7:19  3
11. Ratměřice B⋌ 7 1 0 6 10:29  3
12. Neustupov⋌ 7 0 0 7  6:45  0

IV. třída C

Teplýšovice C – Tichonice B 4:2, Divišov B – Libež 5:1, Popovice B – Kladruby  6:0, Radošovice – Chotýšany B 2:8, Ostředek B – Postupice B 4:7, Sokol Přestavlky B – Vracovice 4:2.

1. Divišov B⋌ 7 6 0 1 30:12 18
2. Popovice B⋌ 7 6 0 1 25:12 18
3. Postupice B ⋌ 7 5 0 2 28:16 15
4. Sokol Přestavlky B⋌ 7 5 0 2 23:16 15
5. Libež⋌ 7 4 0 3 17:16 12
6. Radošovice⋌ 7 4 0 3 15:21 12
7. Chotýšany B⋌ 7 3 1 3 28:19 10
8. Kladruby ⋌ 7 3 0 4 13:21  9
9. Vracovice⋌ 7 2 1 4 20:25  7
10. Teplýšovice C⋌ 7 2 0 5 16:25  6
11. Tichonice B⋌ 7 1 0 6 12:23  3
12. Ostředek B⋌ 7 0 0 7 12:33  0

IV. třída D

Miřetice B – Zdislavice B 3:1, Křivsoudov B – Hulice 5:6, Trhový Štěpánov B – Dolní Kralovice B 7:1, Keblov – Libouň 4:2, Pravonín B – Kamberk 1:8, Louňovice B – Čechtice B 0:5.

1. Trhový Štěpánov B⋌ 7 7 0 0 38:6  21
2. Miřetice B⋌ 7 6 0 1 44:13 18
3. Zdislavice B⋌ 7 5 1 1 29:10 16
4. Keblov⋌ 7 5 0 2 35:19 15
5. Libouň⋌ 7 4 0 3 38:19 12
6. Křivsoudov B⋌ 7 3 0 4 18:22  9
7. Čechtice B⋌ 7 3 0 4 21:32  9
8. Hulice⋌ 7 2 1 4 14:38  7
9. Kamberk⋌ 7 2 0 5 19:22  6
10. Pravonín B⋌ 7 2 0 5 15:31  6
11. Dolní Kralovice B⋌ 7 1 2 4 17:31  5
12. Louňovice B⋌ 7 0 0 7  4:49  0

OP dorost

Čechtice – Blaník Načeradec 5:1, Divišov – Tichonice 4:2, Sedlec/Prčice – Mezno 5:4, Čerčany – Neveklov 6:0, Bystřice – Lešany 7:2, Poříčí – Lukavec 7:0.

1. Čechtice⋌ 7 7 0 0 48:5  21
2. Sedlec/Prčice⋌ 7 6 1 0 33:13 19
3. Čerčany⋌ 7 4 2 1 41:18 14
4. Divišov⋌ 7 4 0 3 19:15 12
5. Poříčí⋌ 7 3 1 3 21:15 10
6. Tichonice⋌ 7 3 0 4 24:23  9
7. Bystřice⋌ 7 2 3 2 14:15  9
8. Lešany⋌ 7 3 0 4 20:33  9
9. Mezno⋌ 7 2 1 4 16:27  7
10. Neveklov⋌ 7 2 0 5  7:23  6
11. Blaník Načeradec⋌ 7 1 1 5 11:29  4
12. Lukavec⋌ 7 0 1 6  5:43  1

OP starší žáci

Miličín – Vlašim B 1:6, Sedlec-Prčice – Postupice 2:0, Bílkovice – Čechtice 5:3, Jankov – Olbramovice 8:0, Poříčí – Teplýšovice 2:4.

1. Teplýšovice⋌ 7 6 1 0 51:7  19
2. Vlašim B⋌ 7 4 0 3 26:12 12
3. Miličín⋌ 6 4 0 2 27:15 12
4. Jankov⋌ 6 4 0 2 18:12 12
5. Postupice⋌ 7 2 2 3  7:8   8
6. Sedlec-Prčice⋌ 6 2 2 2  9:14  8
7. Bílkovice⋌ 6 2 2 2 13:27  8
8. Trhový Štěpánov⋌ 6 2 1 3 11:10  7
9. Poříčí ⋌ 7 2 1 4 14:18  7
10. Čechtice⋌ 6 2 1 3 13:17  7
11. Olbramovice⋌ 6 0 0 6  1:50  0

OS starší žáci 6 + 1

Velíš – Úročnice 1:6, Chocerady – Křivsoudov 4:9, Zdislavice – Vrchotovy Janovice 5:9, Struhařov – Pyšely 1:10, Přestavlky – Louňovice 1:16.

1. Pyšely⋌ 6 6 0 0 65:10 18
2. Křivsoudov⋌ 6 6 0 0 53:15 18
3. Vrchotovy Janovice⋌ 7 5 0 2 57:26 15
4. Chocerady⋌ 6 4 0 2 55:29 12
5. Zdislavice⋌ 7 4 0 3 38:40 12
6. Úročnice⋌ 7 3 0 4 24:47  9
7. Louňovice⋌ 6 2 1 3 37:27  7
8. Maršovice⋌ 6 2 0 4 16:33  6
9. Velíš⋌ 7 1 1 5 15:45  4
10. Struhařov⋌ 6 1 0 5 12:47  3
11. Přestavlky⋌ 6 0 0 6 14:67  0

OP mladší žáci 7 + 1

Týnec – Čerčany 4:3, Krhanice – Sedlec-Prčice 1:7, Benešov B – Bystřice 6:0.

1. Sedlec-Prčice⋌ 7 6 0 1 40:13 18
2. Benešov B⋌ 7 6 0 1 30:14 18
3. Týnec⋌ 7 4 0 3 22:18 12
4. Čerčany⋌ 7 2 0 5 20:28  6
5. Bystřice⋌ 7 2 0 5 17:30  6
6. Krhanice⋌ 7 1 0 6 11:37  3

OS mladší žáci 5 + 1 A

Ostředek – Týnec 4:10, Křečovice – Mezno 1:18, Bílkovice – Struhařov 1:6.

1. Struhařov⋌ 7 6 0 1 88:21  18
2. Týnec⋌ 7 6 0 1 61:37  18
3. Mezno⋌ 7 5 0 2 85:34  15
4. Bílkovice⋌ 7 2 1 4 24:52   7
5. Ostředek⋌ 7 1 1 5 27:53   4
6. Křečovice⋌ 7 0 0 7 14:102  0

OS mladší žáci B 5 + 1

Tichonice – Dolní Kralovice 12:3, Trhový Štěpánov – Popovice 22:0, Pravonín – SK Načeradec 10:1.

1. Tichonice⋌ 7 6 1 0 72:14  19
2. Trhový Štěpánov⋌ 7 5 1 1 74:23  16
3. Pravonín⋌ 7 4 1 2 59:21  13
4. Dolní Kralovice⋌ 7 3 1 3 52:34  10
5. SK Načeradec⋌ 7 1 0 6 40:61   3
6. Popovice⋌ 7 0 0 7  7:151  0

OP starší přípravka 5 + 1

Teplýšovice – Benešov 4:5, Votice – Senohraby 3:4, Sedlec-Prčice – Chotýšany 30:0, Nespeky – Olbramovice 3:8, Vlašim – Pecerady 23:0.

1. Olbramovice⋌ 6 6 0 0 68:20  18
2. Vlašim⋌ 6 5 1 0 83:10  16
3. Benešov⋌ 6 4 1 1 57:20  13
4. Sedlec-Prčice⋌ 6 4 0 2 66:31  12
5. Senohraby⋌ 6 4 0 2 42:26  12
6. Nespeky⋌ 6 2 1 3 40:23   7
7. Teplýšovice⋌ 6 2 0 4 44:35   6
8. Pecerady⋌ 6 0 2 4 13:59   2
9. Votice⋌ 6 0 1 5 14:62   1
10. Chotýšany⋌ 6 0 0 6  6:147  0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Miličín – Bystřice 2:5, Neveklov – Postupice 3:11, Netvořice – Struhařov 13:0, Maršovice – Pyšely 3:6, Vrchotovy Janovice – Soběhrdy 3:1.

1. Postupice⋌ 6 6 0 0 64:11 18
2. Netvořice⋌ 7 6 0 1 59:13 18
3. Bystřice⋌ 6 5 0 1 49:22 15
4. Pyšely⋌ 6 4 1 1 45:22 13
5. Jankov⋌ 6 3 2 1 37:28 11
6. Soběhrdy⋌ 6 3 1 2 30:17 10
7. Miličín⋌ 6 2 0 4 22:35  6
8. Neveklov⋌ 7 1 1 5 15:37  4
9. Maršovice⋌ 7 1 1 5 18:42  4
10. Vrchotovy Janovice ⋌ 7 1 0 6 14:46  3
11. Struhařov⋌ 6 0 0 6  6:86  0

OS starší přípravky B 5 + 1

Teplýšovice B – Vlašim B 5:9, Divišov – Křivsoudov 1:14, Kondrac – Trhový Štěpánov 7:8, Zdislavice – Velíš 0:4, Tichonice – Miřetice 5:2.

1. Vlašim B⋌ 6 6 0 0 59:17  18
2. Křivsoudov⋌ 6 5 0 1 63:19  15
3. Teplýšovice⋌ 6 4 0 2 51:35  12
4. Kondrac⋌ 6 3 0 3 61:26   9
5. Zdislavice⋌ 6 3 0 3 51:26   9
6. Velíš⋌ 6 3 0 3 44:33   9
7. Trhový Štěpánov⋌ 6 3 0 3 35:40   9
8. Tichonice⋌ 6 2 0 4 35:40   6
9. Miřetice⋌ 6 1 0 5 11:66   3
10. Divišov⋌ 6 0 0 6  5:113  0