SK Pyšely – Sokol Teplýšovice 10:0

Pyšely rozjely kanonádu už ve 2. minutě, když Jellúš vyslal do sóla O. Páva, který přehodil Kladivu. V 10. minutě ještě trestný kop Kulhavého přes zeď vyrazil bravurně Kladiva bravurně na roh, ale o chvíli později již nestačil na střelu Kulhavého po akci na jeden dotek s Priknerem. Ve 22. chyboval stopera Teplýšovic a O. Páv po sóle se štěstím prostřelil Kladivu. Čtvrtý gól přidal Prikner do prázdné branky po úniku Páva a střele vyražené Kladivou. Poločasový stav zakončil ve 42. minutě Kulhavý po pěkné akci Priknera s Jellúšem. Teplýšovičtí zahrozili jen trestným kopem Ottla a střelou, kterou Tlamicha chytil.

Po přestávce se vytáhl teplýšovický brankář proti hlavičce Kondáše po trestném kopu Brožka. V 65. minutě již měl O. Páv snadný úkol trefit branku po úniku Mastného a srážce brankáře a stopera Teplýšovic. Sedmý zářez si připsal Bárta do protipohybu gólmana po centru Přibyla. Poté Kladiva vyrazil lob Mastného a Bárta nastřelil břevno. Osmý gól přidal Mastný po úniku a přihrávce Kondáše, devátá branka padla po krásné akci Bárta – O. Páv a zakončující P. Štěpán střelou pod břevno. Jedinou šanci hostů měl v 80. minutě David Podhorský, když jeho střelu po úniku vyrazil Tlamicha. Konečný výsledek a pro Teplýšovice potupný uzavřel P. Štěpán po Brožkově přihrávce a následném sóle.

„Sám nevím, co na výsledek říci. Obával jsem se, že po soustředění a velké zátěži, budeme mít těžké nohy, ale opak byl pravdou. Těžké nohy měli někteří hráči Teplýšovic, což mi potvrdil Milan Ottl, prý trénují třikrát v týdnu, na což asi nebyli dříve zvyklí. Kačírek a Moravec marodí a Benák je na horách, takže jsme měli půjčené tři hráče z Benešova, což bylo znát. Prikner a Večera a v závěru i Martin Bárta nám velmi pomohli soupeře přehrát a nastřílet deset gólů. Výsledek ani útočnou fázi nepřeceňuji, spíše si cením, že jsme nedostali branku, protože v minulých dvou zápasech jsme inkasovali šestkrát. S Teplýšovicemi jsme vyjma několika standardek a úniku Davida Podhorského k ničemu nepustili, což je velký klad. Samozřejmě kvalita našich hráčů, zejména těch co nám přišli pomoci z áčka, je dostatečná na to, abychom se dostali k takovémuto výsledku, který mě svou výší překvapil. Soupeře jsme prostě nachytali v nedbalkách,“ nepřeceňuje vysokou výhru trenér Pyšel Zdeněk Machač.

„Pyšely hrály velmi dobře, navíc byly posílené o hráče Benešova. Jak jsme hráli dobře ve středu proti Hradišťku (3:3), tak teď jsme podali špatný výkon. Po čtvrtém gólu se kluci položili,“ nechtěl moc hodnotit zápas nový teplýšovický trenér Petr Chomát, který odtajnil nové změny v mužstvu: „Kyselka se vrátil z Týnce a z Postupic přišel Šetek.“

Branky: O. Páv 3, K. Kulhavý 2, P. Štěpán 2, Mastný, Prikner, Bárta. Rozhodčí: Šípek. Poločas: 5:0.

SK Pyšely: Tlamicha – Přibyl, Kondáš, Hanousek, Večera – Jellúš, K. Kulhavý (46. Brožek), P. Štěpán, M. Podhorský (60. Bárta) – Prikner (46. Mastný), O. Páv.

Sokol Teplýšovice: Kladiva – Nerad, St. Škvor, Mládek, J. Dřízal – Kukač, Doležal (46. Boťa), Ottl, Šetek – Král, D. Podhorský.