Čáslav B – Pyšely 3:0

Domácí posíleni o hráče áčka Kunáška a Dobala od začátku lépe kombinovali a vytvářeli si šance. Kunášek z úhlu přestřelil, stejně se vedlo Vondrovi. Ve 27. minutě se po kombinaci dostal míč k Maxovi a ten nedal Tlamichovi šanci. Zlom nastal mezi 42. a 45. minutou. Nejprve Vondra z voleje „angličanem“ po rohu a poté Maxa po Dobalově přihrávce získali vedení 3:0. Hosté zahrozili jen závarem po trestném kopu, ale střelu Havlína chytil Potměšil.

Po změně stran měla Čáslav pod kontrolou, ale Maxovu a Svobodovu střelu vytáhl Tlamicha na roh, Kunášek pálil a hlavičkoval nad. Hosté měli jen jednu šanci, ale tísněný Mastný po sóle branku minul.

„Po sportovní stránce domácí naprosto zaslouženě zvítězili. Byli ve všech směrech lepší, jak v obranné, tak útočné činnosti, v napadání, zdvojovali, ztrojovali a těžko jsme se prosazovali. Hráli fotbal, který nikdo jiný v I. A třídě nehraje. Potvrdila se pověst jejich vynikající obrany, která od šestého kola neinkasovala. Našich příležitostí a závarů bylo málo a největší šanci jsme za stavu 3:0 neproměnili. Po taktické stránce jsme propadli na konci poločasu, kdy jsme během tří minut inkasovali dva góly. Jediným kladem bylo, že to kluci po poločase nezabalili. Musím je pochválit za obrovskou bojovnost a nasazení. Navíc musím podotknout, že se hrálo na těžkém místy rozbahněném terénu a domácí byli posíleni o dva hráče áčka Dobala a Kunáška, kterým se zatím naši kluci nemůžou rovnat,“ pochválil soupeře kouč Pyšel Zdeněk Machač.

Branky: 27., 45. Maxa, 42. Vondra. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 3/1. Diváci: 80.

Pyšely: Tlamicha - Fuksa (58. Douda), Kondáš, Zoubek, Jellúš - Moravec, P. Štěpán, K. Kulhavý, Havlín (67. Přibyl) - Páv (62. Benák), Mastný.