Pyšely – Rejšice 1:0

Úvodní minuty vyzněly překvapivě pro hosty, kteří si vypracovali dvě vážnější akce po chybě domácích ve středu pole, Franěk ale střely vyrazil na roh. Pyšelští prvně zahrozily v 18. minutě, ale Moravec po uličce Páva trefil jen boční síť. Ve 34. minutě se již domácí po akci útočníků radovali, když Čáp přihrávkou mezi obránce nastartoval Páva, a ten nedal brankáři šanci. Do poločasu ještě Kulhavý střílel slabě z dobré pozice do rukou brankáře a hosté vystřelili nad branku.

Po přestávce si Pyšelští vypracovali řadu šancí, ale gól nevstřelili. Čáp po Moravcově centru hlavičkoval nad, po centru Jellúše pálil Fuksa z osmi metrů vedle, Mastný ze dvou úniků nastřelil brankáře, Zoubek po rohu mířil na zadní tyči vedle a Čáp po přihrávce Mastného ztroskotal na gólmanovi. To se mohlo domácím vymstít, když v poslední minutě (Rejšice již hrály o deseti) hostující hráč na zadní tyči poslal míč do sítě, jenže z ofsajdové pozice.

„Fotbal na krásu se nehrál. Pokud na našem hřišti nedodržujeme hru po křídlech, tak to není ideální a každý soupeř to u nás ukope. Rejšice byly v první půli velmi dobré, ale zklamaly mě druhou půli, kdy byly naprosto neukáznění. Jen se hádaly a protestovaly. Chvílema byl ze zápasu galimatyáš a nehrálo se. Faktem je, že naše obranná fáze až na dvě střely a závar ke konci, byla velmi dobrá. Trápíme se ale v koncovce, vyhráli jsme 1:0, ale ještě nedali pět vyložených šancí. Navíc nám odchází Čáp do Benešova a Slavo Jellúš dohrával se zraněním, takže naše situace se značně komplikuje a máme jen jedenáct hráčů,“ posteskl si po výhře kouč Pyšel Zdeněk Machač.

Branka: 34. Páv. Rozhodčí: Asník. ŽK: Douda / 3. ČK: Remza (R). Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Pyšely: Franěk - Jellúš, Kondáš, Zoubek, Douda - J. Moravec (75. Benák), K. Kulhavý, P. Štěpán, Fuksa (70. Přibyl) - Čáp, Páv (60. Mastný).