Sázava – Pyšely 0:1


V úvodu zápasu měli domácí, hrající o záchranu, největší šanci první půle, ale Chuchla po trestném kopu trefil Tlamichu. Poté převzali iniciativu Pyšelští, ale nemohli se dlouho prosadit. Zoubek po rohu mířil vedle, Fuksa po centru Jellúše hlavičkoval mimo tyče, Páv dvakrát po centrech přestřelil, Zoubkovu střelu vyrazil gólman na roh, po jeho zahrání hlavičkoval Fuksa vedle a trestný kop K. poslal K. Kulhavý těsně vedle šibenice domácí branky. Jediný gólový moment přišel v 37. minutě, kdy si na roh K. Kulhavého naskočil Zoubek a hlavou se trefil pod břevno.

Po přestávce se domácí snažili nakopávanými míči dostat do pyšelské šestnáctky, ale vytvořili si jen jednu velkou šanci a tu Tlamicha Chuchlovi zlikvidoval. Naopak hosté z brejků mohli pojistit vedení, ale Fuksa, K. Kulhavý, dvakrát Mastný a střídající Havlín brankáře nepřekonali. Přesto si Pyšely odvezly výhru, udržely první místo a jsou blízko postupu.


„Oproti minulému a předminulému zápasu nebyla naše hra dobrá. Ještě to šlo první půli, ale bohužel jsme měli obrovský problém vstřelit proti zhuštěné obraně gól. Ve druhé půli to již byl jen boj. Domácí nakopávali míče do našeho vápna a snažili se o penaltový zákrok, v čemž vynikal Svoboda, který byl neustále na zemi. Při domácí hře vabank jsme si vypracovali několik šancí, které jsme bohužel nedali. Jsem trošku zklamaný z projevu Sázavy, ve vztahu ke hře a fair play. Už jsem se dlouho nesetkal, aby někdo někomu takovým způsobem nakopal. Sázavští hráči doslova mlátili naše kluky zákeřně lokty a rukama,“ zlobil se na domácí hráče trenér Pyšel Zdeněk Machač.


Branka: 37. Zoubek. Rozhodčí: Glogar. ŽK: 3/2. Diváci: 70. Poločas: 0:1.

SK Pyšely: Tlamicha - Jellúš, Kondáš, Zoubek, Douda - Fuksa, Štěpán, K. Kulhavý, Páv - Sisel (60. Havlín), Mastný (85. Kaloš).