Ptát se ho můžete kliknutím SEM.

Roman Veselý je bývalý ligový hráč Bohemians Praha. Jako hráč začínal kariéru v Brázdimě, poté se přesunul do Brandýsa, kde zažil i zlaté „druholigové“ časy tohoto klubu.

Absolvoval vojnu v prvoligové RH Cheb spolu se svými vrstevníky Kukou, Sopkem, Frýdou, Vandasem a dalšími. Jako nejlepší střelec ČFL byl i nominován do reprezentační U21, kde sehrál několik turnajů. Rodilý střelec se prosazoval i poté v dalších soutěžích, což mu vyneslo i ligové angažmá v Bohemians Praha. Ve vršovickém ďolíčku válel spolu s brankářem Blažkem či útočníkem Vlčkem, Kuchařem a dalšími klokany. Odehrál třicet ligových utkání a vstřelil tři branky. Jeho kariéru v lize ale poté zastavilo těžké zranění. Poté pokračoval ve střeleckých hodech i v nižších soutěžích, jak doma tak i v zahraničí. Bohatou hráčskou kariéru končil ve 43 letech, jak jinak než postupem „svých“ Záp do divize. Na svém střeleckém kontě má více jak 300 gólů!

Jako trenér začal v Brandýse u žáčků a rychle šel ve své kariéře nahoru. S Ovčáry to bylo do ČFL, to samé s rezervou Žižkova. Na Žižkově strávil více jak šest let, spolupracoval úzce s A týmem, který poté i vedl (po odchodu Petržely). V sezoně 2010/2011 postoupil do I. ligy v roli asistenta. Ve Viktorii Žižkov spolupracoval s českými a slovenskými TOP trenéry Lešickým, Grigou, Csaplárem, Ščasným, Petrželou, atd.. Je držitelem trenérské Profi licence UEFA. Absolvoval několik zahraničních stáží (Švýcarsko, Německo, Chorvatsko).

Rodinný stav - ženatý, žena Lenka, děti Roman, Dominik, Deniska, Klárka.

Hráčská kariéra: Brandýs (2.), Ml. Boleslav (2.), RH Cheb (1.), Bohemians 1905 (1.), Český Brod (3.) atd.. Dodnes hraje za starou gardu Bohemians s legendami českého fotbalu.

Roman Veselý se dát označovat za "postupového žolíka", protože ve své kariéře hráče a trenéra byl u skoro 20 postupů svých týmů do vyšších soutěží.