VOTICE – SÁZAVA 2:0

Od začátku se hrálo na těžkém terénu, který byl pokrytý zčásti i sněhem, což znepříjemňovalo hráčům pohyb na hřišti. A tak šance přišly až v závěru poločasu, a to na domácí straně. Nejprve proměnil Šlejmar penaltu za ruku, aby vzápětí hlavičku V. Budila vykopl hráč Sázavy z brankové čáry.
Ve druhém poločase pokračovala vyrovnaná hra. Po hodině hry mohli hosté srovnat, ale míč po hlavičce skončil vedle branky. Vzápětí na druhé straně po přihrávce J. Kramného dovedl míč do branky Voráček – 2:0. V závěru ještě Šlejmar orazítkoval břevno sázavského předsedy klubu Raise, který kvůli absenci dvou gólmanů, musel nastoupit do hostující svatyně.

Trenér Bárta vyzkoušel v zápase hlavně dorostence Čápa, Horáka a Tomáše Kramného, jiné posily zatím nejsou na obzoru, naopak. „Stále máme některé hráče nedoléčené a nachlazené. Třeba Míra Molčík se již dal po operaci kolena dohromady, ale zase ulehl s chřipkou. Více mě trápí zranění brankáře Michala Soukupa, jenž má od podzimu problémy s kolenem a bude muset na podrobnější vyšetření a Honza Kolář jde v únoru s kolenem na operaci menisku," povzdechl si kouč.

Fotbalisté Votic většinou začínají zimní přípravy na začátku ledna, tentokrát museli začátek posunout o týden později, ale nikoli kvůli mrazům, které mužstvo nelimitují. „Bylo to kvůli předělávaní a malování kabin," nahlásil důvod trenér Bárta, jenž se tak poprvé s hráči v roce 2017 potkal v úterý 17. ledna. „Na prvním tréninku byla hojná účast. Teď se budeme připravovat na jarní část třemi tréninky v týdnu plus sobotní zápasy."