„Viděl jsem je s Frýdkem-Místkem. Jde o velice kvalitní mužstvo, které chce hrát po zemi a míče nenakopává. Hráči milují balón, hrají na jeden dva, doteky s rychlým přechodem do útoku po stranách se zakončením a jsou disciplinovaní. Čeká nás opravdu kvalitní a těžký soupeř, asi zatím nejtěžší v sezoně," varuje před zápasem kouč.

Vlašim ale chce potvrdit tři plusové body ze Střížkova do tabulky. „Chceme doma získat tři body, ale víme, jak nás čeká těžký soupeř. Měl by se hrát dobrý, technický fotbal bez žádného nakopávání, což by se mělo divákům líbit," slibuje Horňák, jenž si nemyslí, že dorazí 5000 diváků jako ve středu na Stanleyův pohár, který přivezl do Vlašimi hokejista Michal Rozsíval: „Bylo by to nádherné, ale nevěřím tomu. Doufám ale, že přijdou v hojném počtu a uvidí pěkný fotbal."

Vítězná sestava se většinou nemění, na což by chtěl trenér navázat i s Pardubicemi. „Uvidíme podle zdravotního stavu hráčů. Jeřábka bolí tříslo a Tomášek má výron v kotníku, a tak čekáme, co jim řekne doktor. Pokud budou k dispozici, tak se sestava asi neměnit nebude," odtajnil kouč.