VOTICE – SLANÝ 1:2

Do zápasu vstoupili domácí dobře, když střelu Šlejmara a hlavičku Homolky po rohu Čupra kryl brankář Jochman. Poté ale vypadli z rytmu, což se jim řádně vymstilo. Hlavička Stožického ještě skončila vedle, ale Stibor po brejku a centru byl rychleji před brankou než obránce Bareš a poslal míč v 31. minutě do sítě. Než se Votice vzpamatovaly inkasovaly podruhé, když rychlý brejk a přihrávku Galbavého zakončil k tyči Stožický. V závěru poločasu se domácí vzpamatovali, ale Homolka po centru nastřelil břevno a Viskupův trestný kop letěl nad.

Po přestávce se snažili Votičtí něco se stavem udělat. Jenže centr Bareše skončil na břevně, hlavička Jonszty po trestném kopu Podhorského vedle a ránu Viskupa vyrazil gólman. Až v závěru zápasu se prosadil kanonýr Štork po dlouhém nákopu Šlejmara, ale to již bylo ze strany Votic pozdě a Slaný si odvezlo domů cenné body za záchranou.

„Prohráli jsme zcela zaslouženě, protože se strašně těžko prosazujeme. V první půli jsme měli jen jednu šanci, naopak Slaný proměnilo dva brejky v góly. Ve druhé půli jsme hráli na tři útočníky, ale jediný Marek Štork je schopný proměnit šanci, což je málo. Do příležitostí se horko těžko dostáváme a když už letí míč před branku, tak nejsme na správných místech. Slaný nám ukázalo nám lekci z produktivity a my, když nedáváme góly, nemůžeme pomýšlet na úspěch," zlobil se po porážce trenér Votic Martin Bárta.

Branky: 89. Štork – 31. Stibor, 36. Stožický. Rozhodčí: Chaloupka. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 0:2.

Votice: Soukup – Šlejmar, Budil, Čupr (46. Němeček), Bareš – Viskup, Kolář, Podhorský, Homolka (88. Kramný) – Štork, Jonszta (63. Slunečko).