ČELÁKOVICE – DIVIŠOV 2:1

V prvním poločase měli sice víc míč na svých kopačkách domácí, ale vypracovali si jen jednu vyloženou šanci, ale tu parádně vychytal Šimáček. Na druhé straně mohli otevřít skóre hlavou Campodonico a ze sólových úniků Vondrák a Zd. Janovský, ale první ztroskotal na brankáři a druhý trefil tyč.

Ihned po změně stran přišel první, kontroverzní moment, když domácí ve 49. minutě otevřeli Vackem skóre z třetí dorážky, která velmi zaváněla ofsajdem, když předtím dvě střely Šimáček vyrazil. „Byl to gól z ofsajdu, sice to nemohu od laviček posoudit, ale hráči i diváci mi potvrdili, že nás Zuskin poškodil," zlobil se po zápase trenér Divišova Roman Sedlařík na asistenta rozhodčího.

Následně mohl Zd. Pekárek vyrovnat, ale po sóle byl zastaven brankářem. A tak po hodině hry přišel druhý domácí úder od Kadeřábka. Hosté ale zápas nezabalili a přitlačili na pilu. V 83. minutě byl faulován J. Vondrák, penalta se ale nepískala, ale z dorážky Zd. Janovský snížil na 2:1. Ze závěrečného tlaku již Divišov nestačil vyrovnat.

„Zápasu by spíše slušela remíza, když jsme zahodili asi pět vyložených šancí, příležitosti ale měli i domácí. V prvním poločase soupeř více kombinoval a my chodili do rychlých protiútoků a měli tři šance. Nás podržel také gólman a chytal, tak, jak bych si představoval. Ve druhém poločase se začaly dít věci od rozhodčích a první gól jsme dostali z ofsajdu. Pak jsme hru otevřeli, Peky nedal sólo a po nezachycení náběhu, jsme dostali druhý gól. Po několika závarech jsme snížili, když před gólem neodpískal rozhodčí stoprocentní penaltu. V závěru jsme usilovali o vyrovnání, ale to se nepovedlo. Sice jsme prohráli, ale každým zápasem se naše hra zlepšuje a stále si zvykáme na soutěž. Tentokrát domácí vyhráli s pomocí rozhodčích, ale s tím asi budeme muset občas venku počítat. Prohra mrzí víc než posledně. Jsme tak stále bez bodu," posteskl si po třetí porážce trenér Divišova Roman Sedlařík.

Branky: 49. Vacek, 61. Kadeřábek – 83. Zd. Janovský. Rozhodčí: Šnýdr. ŽK: 2:2. Diváci: 96. Poločas: 0:0.

Divišov: Šimáček – Lehán, Hronek, Marek Hanuš, Martin Hanuš – M. Vondrák (72. Cacák), Vávra, Z. Janovský, Campodonico (83. L. Svoboda) – Pekárek, J. Vondrák.