MNÍŠEK POD BRDY – MARŠOVICE  2:0

Maršovice, přestože prohrály, výkonem určitě nezklamaly a o body je připravilo neproměňování šancí.

První poločas byl vyrovnaný. S domácími standardkami si hostující obrana s brankářem Fillipem. Asi rozhodující momenty utkání přišly v závěru poločasu. Nejprve hosté v přechodu do útoku ztratili míč a domácí Novák z brejku skóroval, aby vzápětí na druhé straně hlavičkoval Fišer ze tří metrů do náruče brankáře po centru S. Šetiny.

Druhá půle měla podobný obrázek. Maršovičtí se pokoušeli o vyrovnání ale neustále se museli mít na pozoru před rychlými kontry domácích. V dobré pozici se ocitl R. Hašek, ale gólmana neprostřelil. Na druhé straně hasil šance spolehlivý Fillip. Hosté začali hrát na riziko a začaly přicházet šance na obou stranách. Nejprve Zavadilovu ránu z pěti metrů vyrazil zázračně brankář Mníšku, na druhé straně Fillip nejprve vychytal útočníka po sóle, aby vzápětí po rychlém brejku a tvrdé ráně k tyči Kubce inkasoval podruhé. V samotném závěru ještě dokázal maršovický gólman bombu do šibenice vyrazit na roh, ale již nezměnil na hostující porážce.

Trenér Maršovic Jaroslav Žížala byl po zápase smutný. „S předvedenou hrou jsem na začátek sezóny spokojen, nikoliv však z výsledkem. Domácím jsme byli více než vyrovnaným soupeřem a doplatili jsme na neproměňování šancí, z nichž některé byli více než stoprocentní. O to více mne výsledek mrzí."

Branky: Novák, Kubec. Rozhodčí: Noll.  Diváci: 120. Poločas: 1:0.

Maršovice: Fillip – Zderadička (84. Miloš Procházka), Bartoš, T. Procházka, Řezníček – Zavadil, Hlaváč, R. Hašek, S. Šetina (73. Bára) – Zd. Šetina (65. Šach), Fišer.

FRANTIŠEK FILLIP