TOCHOVICE – SEDLEC-PRČICE 1:4

Oběma týmům v utkání již o nic nešlo a na tempu to bylo znát. S přibývajícím časem se začali prosazovat hosté, kteří zvýšili pohyb a začali se dostávat na dostřel domácí branky. Oproti předchozím zápasům převahu vyjádřili i góly. Ve 22. minutě se střelou z šestnáctky prosadil T. Pištěk, kterého napodobil za chvíli Marcel Nousek dorážkou z bezprostřední blízkosti.

Druhý poločas patřil stejně jako první hostům. Domácí se sice snažili, ale brankové příležitosti měli Sedleckoprčičtí a dva góly dal probuzený kanonýr Davídek. Čestný úspěch si domácí připsali až v závěru.

Sedleckoprčičtí tak skončili na bronzové pozici, i když po podzimu mysleli asi výš.

Branky: 88. Ivaník – 53. a 64. Davídek, 22. T. Pištěk, 30. Marcel Nousek. Rozhodčí: Pejša. ŽK: 1:0. Diváci: 81. Poločas: 0:2.

Sedlec-Prčice: Dřevojan – Raček, Jelen, Hedvík, Kobliha – Marcel Nousek (87. F. Müller), T. Pištěk, Sedláček, Prchlík, Kotva (58. Rataj) – Davídek.