III. třída A

Poříčí B – Votice B 8:1, Olbramovice – Jírovice 2:1, Týnec B – Pyšely 5:3, Sedlec-Prčice B – Netvořice 3:0, Bystřice – Nespeky B 2:1, Václavice – Krhanice 4:1, Úročnice – Teplýšovice B 0:0.

1. Olbramovice⋌ 6 5 1 0 15:3  16
2. Sedlec-Prčice B⋌ 6 4 1 1 13:7  13
3. Bystřice⋌ 6 3 2 1 12:8  11
4. Krhanice⋌ 6 3 1 2 16:14 10
5. Týnec B⋌ 6 3 1 2 13:12 10
6. Nespeky B⋌ 6 3 0 3 16:9   9
7. Pyšely⋌ 6 3 0 3 13:14  9
8. Jírovice⋌ 6 2 2 2  9:10  8
9. Poříčí B⋌ 6 2 1 3 18:14  7
10. Václavice⋌ 6 2 1 3  8:11  7
11. Teplýšovice B⋌ 6 1 2 3  7:11  5
12. Netvořice⋌ 6 1 2 3  6:12  5
13. Votice B⋌ 6 1 1 4 10:25  4
14. Úročnice⋌ 6 0 3 3  7:13  3

III. třída B

Divišov B – Trhový Štěpánov 3:3, Bílkovice – Miličín 1:4, Čechtice – Nesperská Lhota 2:4, Libež – Ratměřice 4:1, Kamberk – Louňovice 6:2, Tichonice – Myslič 9:0, Blaník Načeradec – Kondrac B 0:1.

1. Kamberk⋌ 6 5 1 0 21:7  16
2. Trhový Štěpánov B⋌ 6 4 2 0 16:5  14
3. Tichonice ⋌ 6 4 1 1 23:6  13
4. Libež⋌ 6 4 1 1  9:6  13
5. Nesperská Lhota⋌ 6 3 2 1 15:10 11
6. Čechtice⋌ 6 3 0 3 14:11  9
7. Divišov B⋌ 6 2 2 2 17:10  8
8. Miličín⋌ 6 2 2 2 13:12  8
9. Kondrac B⋌ 6 2 2 2  9:13  8
10. Blaník Načeradec⋌ 6 2 0 4  6:9   6
11. Bílkovice⋌ 6 2 0 4  6:15  6
12. Myslič⋌ 6 1 1 4  5:23  4
13. Louňovice⋌ 6 1 0 5  6:18  3
14. Ratměřice⋌ 6 0 0 6  5:20  0

IV. třída A

Čerčany – Soběhrdy B 4:5, Zaječice – Pecerady 3:3, Jablonná – Bukovany 2:1, Neveklov B – Chocerady B 0:4, Sokol Přestavlky B – Ostředek 1:5, Úročnice B – Křečovice 3:0.

1. Chocerady B⋌ 6 5 0 1 33:12 15
2. Jablonná⋌ 6 5 0 1 20:11 15
3. Čerčany⋌ 6 4 1 1 27:12 13
4. Pecerady⋌ 6 3 3 0 15:9  12
5. Úročnice B⋌ 5 3 2 0 20:10 11
6. Lešany⋌ 5 2 0 3 11:15  6
7. Soběhrdy B⋌ 5 2 0 3 12:22  6
8. Křečovice⋌ 5 1 2 2  7:11  5
9. Ostředek⋌ 6 1 2 3 12:21  5
10. Sokol Přestavlky B⋌ 5 1 1 3  9:13  4
11. Bukovany⋌ 6 1 1 4  9:17  4
12. Neveklov B⋌ 5 0 2 3  2:12  2
13. Zaječice⋌ 6 0 2 4  7:19  2

IV. třída B

Olbramovice B – Struhařov B 4:2, Chotýšany B – Mezno B 4:2, Popovice B – Jankov B 3:1, Budenín – Vrchotovy Janovice B 4:0, Heřmaničky – Maršovice B 1:6, Drachkov – Postupice B 7:2.

1. Olbramovice B⋌ 5 4 0 1 24:11 12
2. Jankov B⋌ 6 4 0 2 15:16 12
3. Drachkov⋌ 6 3 1 2 23:14 10
4. Struhařov B⋌ 6 3 1 2 22:16 10
5. Budenín⋌ 6 3 1 2 18:16 10
6. Postupice B⋌ 5 3 1 1 14:12 10
7. Maršovice B⋌ 5 2 1 2 16:13  7
8. SK Přestavlky⋌ 5 2 1 2  8:9   7
9. Chotýšany B⋌ 5 2 1 2 14:16  7
10. Vrch. Janovice B ⋌ 6 2 1 3 12:15  7
11. Mezno B⋌ 6 2 0 4 12:17  6
Popovice B⋌ 5 2 0 3 12:17  6
13. Heřmaničky⋌ 6 0 0 6  9:27  0

IV. třída C

Vracovice – Velíš 1:2, Čechtice B – Hulice 5:0, Trhový Štěpánov B – Zdislavice B 2:2, Libouň – Kladruby 2:2, Dolní Kralovice B – Křivsoudov B 1:1, Keblov – Radošovice 1:5.

1. Velíš⋌ 6 5 0 1 24:12 15
2. Trhový Štěpánov B⋌ 5 4 1 0 27:4  13
3. Radošovice⋌ 5 4 1 0 19:11 13
4. Zdislavice B⋌ 6 3 1 2 21:22 10
5. Čechtice B⋌ 5 3 0 2 17:14  9
6. Křivsoudov B⋌ 5 2 3 0  8:6   9
7. Hulice⋌ 6 2 2 2 15:20  8
8. Dolní Kralovice B⋌ 6 2 1 3 14:16  7
9. Vracovice⋌ 5 2 0 3 12:14  6
10. Keblov⋌ 6 1 1 4 13:19  4
11. Kladruby⋌ 6 0 3 3 12:20  3
12. Miřetice B⋌ 5 0 2 3 13:17  2
13. Libouň⋌ 6 0 1 5 11:31  1

OP dorost

Divišov – Trhový Štěpánov 3:1, Posázaví – Tichonice 6:2, Pravonín – Jankov 2:9, Úročnice – Bílkovice 4:2.

1. Úročnice⋌ 4 3 0 1 13:7  9
2. Jankov⋌ 3 2 1 0 13:3  7
3. Bílkovice⋌ 4 2 1 1 10:8  7
4. Divišov⋌ 4 2 0 2 16:15 6
5. Pravonín⋌ 3 2 0 1 14:16 6
6. Trhový Štěpánov⋌ 4 1 2 1 10:5  5
7. Posázaví⋌ 4 1 1 2 11:12 4
8. Struhařov⋌ 3 0 1 2  3:8  1
9. Tichonice⋌ 3 0 0 3  2:18 0

OP starší žáci 7 + 1

Chocerady – Pravonín 2:4, Křivsoudov – Neveklov 7:8, Teplýšovice – Tichonice 3:5, Chotýšany – Načeradec 4:6, Bystřice – Ostředek 3:1, Mezno – Bílkovice 2:4, Senohraby – Týnec 1:2.

1. Bystřice⋌ 6 6 0 0 38:7  18
2. Pravonín⋌ 6 6 0 0 26:4  18
3. Chocerady⋌ 6 5 0 1 36:15 15
4. Mezno⋌ 6 4 0 2 40:19 12
5. Senohraby⋌ 6 4 0 2 28:17 12
6. Načeradec⋌ 6 4 0 2 24:20 12
7. Týnec⋌ 6 3 0 3 12:13  9
8. Ostředek⋌ 6 2 0 4 14:18  6
9. Bílkovice⋌ 6 2 0 4 10:14  6
10. Křivsoudov⋌ 6 2 0 4 29:34  6
11. Tichonice⋌ 6 2 0 4 23:43  6
12. Teplýšovice⋌ 6 1 0 5 16:41  3
13. Neveklov⋌ 6 1 0 5 19:50  3
14. Chotýšany⋌ 6 0 0 6 11:31  0

OP mladší žáci 7 + 1

Minerva – Trhový Štěpánov 1:9, Kondrac – Bystřice 0:9, Teplýšovice – Nespeky 5:1, Sedlec-Prčice - Jankov 2:3, Struhařov – Vlašim B 1:14, Mezno – Poříčí 2:5.

1. Bystřice⋌ 5 5 0 0 32:1  15
2. Poříčí⋌ 5 5 0 0 41:11 15
3. Teplýšovice⋌ 6 5 0 1 35:11 15
4. Jankov⋌ 5 4 0 1 23:12 12
5. Nespeky⋌ 5 3 1 1 31:16 10
6. Vlašim B⋌ 5 3 0 2 51:17  9
7. Benešov C⋌ 5 3 0 2 23:11  9
8. Sedlec-Prčice⋌ 6 3 0 3 18:12  9
9. Mezno⋌ 6 2 1 3 19:35  7
10. Kondrac⋌ 6 1 0 5 17:33  3
11. Trhový Štěpánov⋌ 6 1 0 5 12:34  3
12. Struhařov⋌ 6 0 0 6  5:54  0
13. Minerva⋌ 6 0 0 6  2:62  0

OS mladší žáci 7 + 1 A

Vrchotovy Janovice/Votice – Miřetice 1:1, Olbramovice – Velíš 4:4, Týnec – Pecerady 4:7, Soběhrdy – Netvořice 1:1, Lukavec – Ostředek 2:1, Václavice – Maršovice 3:5.

1. Pecerady⋌ 5 5 0 0 25:12 15
2. Vrch. Janovice/Votice⋌ 6 4 2 0 21:7  14
3. Netvořice⋌ 5 3 1 1 21:6  10
4. Velíš⋌ 5 3 1 1 22:17 10
5. Maršovice⋌ 5 3 0 2 20:9   9
6. Olbramovice⋌ 6 2 3 1 16:15  9
7. Soběhrdy⋌ 6 2 2 2 16:10  8
8. Miřetice⋌ 6 2 2 2  7:10  8
9. Václavice⋌ 6 2 0 4 19:18  6
10. Týnec⋌ 6 2 0 4 18:21  6
11. Ostředek⋌ 5 1 0 4  2:13  3
12. Lukavec⋌ 6 1 0 5  6:38  3
13. Křečovice⋌ 5 0 1 4  4:21  1

OP starší přípravka 5 + 1

Poříčí – Neveklov 4:3, Benešov A – Bystřice 3:10, Votice – Ratměřice 10:8, Senohraby – Benešov B 18:3.

1. Senohraby⋌ 6 6 0 0 70:13 18
2. Poříčí⋌ 5 5 0 0 37:13 15
3. Vlašim⋌ 4 4 0 0 25:9  12
4. Benešov B⋌ 5 3 0 2 60:37  9
5. Votice⋌ 5 3 0 2 46:27  9
6. Bystřice⋌ 6 3 0 3 42:26  9
7. Ratměřice⋌ 6 2 0 4 54:40  6
8. Neveklov⋌ 6 2 0 4 33:26  6
9. Sedlec-Prčice⋌ 5 0 0 5 11:62  0
10. Benešov A⋌ 5 0 0 5 10:72  0
11. Teplýšovice⋌ 3 0 0 3  2:65  0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Nespeky – Votice B 18:4, Týnec – Pecerady/Netvořice 6:9, Soběhrdy – Jankov 8:0, Teplýšovice – Krhanice 2:13, Sedlec-Prčice B – Benešov C 6:10.

1. Benešov C⋌ 5 5 0 0 52:16 15
2. Soběhrdy⋌ 4 4 0 0 34:2  12
3. Krhanice⋌ 6 4 0 2 40:21 12
4. Pecerady/Netvořice⋌ 4 3 0 1 41:18  9
5. Miličín⋌ 5 3 0 2 38:25  9
6. Jankov⋌ 4 3 0 1 27:18  9
7. Nespeky⋌ 4 1 0 3 23:19  3
8. Týnec⋌ 4 1 0 3 17:26  3
9. Votice B⋌ 6 1 0 5 18:74  3
10. Teplýšovice⋌ 2 0 0 2  4:21  0
12. Sedlec-Prčice⋌ 6 0 0 6 13:67  0

OS starší přípravky B 5 + 1

Divišov – Trhový Štěpánov 4:3, Křivsoudov – Kácov 0:8, Čechtice – Dolní Kralovice 11:0, Pravonín – Zdislavice 7:6, Tichonice – Bílkovice 18:0, Blaník Načeradec – Postupice 1:18.

1. Postupice⋌ 6 6 0 0 63:4   18
2. Čechtice⋌ 6 6 0 0 54:3   18
3. Kácov⋌ 6 5 0 1 69:14  15
4. Blaník Načeradec⋌ 6 3 1 2 38:42  10
5. Tichonice⋌ 6 3 0 3 36:30   9
6. Trhový Štěpánov⋌ 6 3 0 3 28:35   9
7. Divišov⋌ 6 2 1 3 38:38   7
8. Zdislavice⋌ 6 2 1 3 23:25   7
9. Pravonín⋌ 6 2 1 3 28:40   7
10. Křivsoudov⋌ 6 2 0 4 17:28   6
11. Dolní Kralovice⋌ 6 0 0 6  7:38   0
12. Bílkovice⋌ 6 0 0 6  4:108  0