„Na turnaj jsme přijeli plni očekávání, co tým předvede po dlouhé zimní přestávce. Kluci se rozjížděli jako mašiny a lepšili se zápas od zápasu. Obrana dominovala před ofenzivou. Záloha, do které se vrátil po dlouhé době kapitán Jakub Šimáně fungovala na jedničku a ve složení s Martinem Skleničkou a Markem Luklem zásobovala útočníky Adama Toulu, Martina Kohouta a Vencu Skibu přesnými přihrávkami. Obranu vedenou lídry týmu Pavlem Coufalem a Romanem Šilhou skvěle doplňovali Matěj Houdek a Vít Toupal. Bránu měl zamčenou na dva západy Martin Vejvoda. Raritou bylo, že veškeré naše branky vstřelil jeden z nejmladších hráčů Adam Toula,“ pochválil mužstvo trenér Vlašimi Jiří Toula a dodal: „Druhé místo je nad očekáváním, chlapci ukázali týmového ducha a hlavně dobrou partu. Nejméně obdržených branek (2) na turnaji hovoří za vše.“

Graffin Vlašim A – Sezimovo Ústí 1:0

Vlašim v úvodu vstřelila branku Toulou a v poklidu vítězství uhájila.

Branka: Toula.

Graffin Vlašim A – SK Benešov 0:1

V okresním derby byli lepším týmem Vlašimští a měli i více šancí (hlavně ta Martina Skleničky do opuštěné branky volala po gólu). Benešov z ojedinělého protiútoku strhl zápas na svou stranu.

Graffin Vlašim A – Pelhřimov 1:0

Vlašimští v poklidu přehráli domácí celek, Toula rozhodl a ještě několik šancí zůstalo nevyužito.

Branka: Toula.

Graffin Vlašim A – Jihlava 1:1

S favoritem turnaje mladíci zpod Blaníka remizovali, když parádně fungovala především defenziva. Zápas se líbil i divákům.

Branka Vlašimi: Toula.

Graffin Vlašim A – Tábor 2:0

Nedůležitější zápas, ve kterém šlo Vlašimi o medaile, rytíři zpod Blaníka zvládli na jedničku.

Branky: Toula 2.

Všech pět branek FC Graffin Vlašim vsítil Adam Toula, který se stal i nejlepším střelcem turnaje.

Nejlepším hráčem Vlašimi se stal Jakub Šimáně.

Sestava FC Graffin Vlašim: Vejvoda Martin - Coufal Pavel, Šilha Roman, Toupal Vít, Kohout Martin, Skiba Václav, Toula Adam, Sklenička Martin, Šimáně Jakub, Lukl Marek.

Pořadí

1. FC Vysočina Jihlava 13 bodů, 2. FC Graffin Vlašim A 10 bodů, 3. SK Benešov 9 bodů, 4. FK Tábor 6 bodů, 5. Spartak Sezimovo Ústí 3 body, 6. FK Pelhřimov 0 bodů.