DUKLA PRAHA – BENEŠOV 4:5

Do ofenzívního zápasu vstoupila Dukla náporem, který korunovala hlavičkou Beneše. Zpočátku zakřiknutí hosté se pomalu probouzeli a mohli vyrovnat, ale Vlasáka vychytal brankář. Na druhé straně projevil kvality i Kondelík, který vyrazil bombu z dálky i dorážku. V 28. minutě překvapil po rozehraném rohu nakrátko Rezek „podzemkou" brankáře Dukly a bylo vyrovnáno. Zlepšení Benešova umocnil skluzem Vlasák po centru po zemi – 1:2.

Do druhé části vstoupili hosté parádně. Netolický vybojoval míč, narýsoval ho Přitasilovi a ten dílo dokončil. Beneš sice na zadní tyči střelou pod břevno snížil, ale Vlasák ranou z hranice šestnáctky dodal Benešovu opět dvoubrankový náskok. Cvrček tečovanou střelou po zemi z 18 metrů ještě dal domácím naději, ale tu zchladil z penalty Netolický. Dukla sice hlavou Sedláčka snížila, ale hosté již výhru uhájili.

Branky: 4. a 50. Beneš, 73. Cvrček, 83. Sedláček – 39. a 59. Vlasák, 28. Rezek, 47. Přitasil, 75. Netolický. ŽK: 0:1. Poločas: 1:2.

Benešov: Kondelík – Hašek, Verner, Vyhlídal, Rezek – Cettl, L. Balata, Vlasák – Přitasil (84. Korynta), Vosáhlo (74. Kubálek) – Netolický. Trenér: Luděk Matoušek.