Nejvíc branek, osm, padlo na hřišti Sedlce-Prčice. Místní béčko navázalo na áčko v krajském poháru a již ve 23. minutě vedlo 4:0 nad Křivsoudovem. Ten sice následně snížil, ale postup domácích neohrozil. V Chotýšanech musely rozhodnout penalty, ve kterých byli šťastnější domácí. Nespecké béčko také kopíruje áčko v krajském poháru a vyskočilo si na Postupice, když rozhodující branku vsítil v 82. minutě Matyášek.

Chotýšany – Úročnice 1:1 (0:0), PK 4:3, branky: 76. Straka (z PK) – 81. Vlach. Rozhodčí: Hocek.

Sedlec-Prčice B – Křivsoudov 5:3 (4:1), branky: 23. a 66. P. Müller, 15. Lukáš, 8. F. Müller, 13. Kubát – 70. a 80. Vondrák, 40. F. Vopěnka. Rozhodčí: Rezek.

Nespeky B – Postupice 2:1 (1:0), branky: 42. L. Maršoun (z PK), 82. Matyášek – 70. J. Mareš. Rozhodčí: Konvička.