HORNÍ MĚCHOLUPY – BENEŠOV 1:2

V prvním poločase přítomní diváci gól neviděli. Benešov měl sice v poli převahu, ale pokusy o vstřelení branky většinou zhatily špatné finální nebo předfinální přihrávky. Hráči Měcholup se snažili, ale Starečka také pořádně neohrozili.

Ve druhém dějství se pokračovalo v podobném duchu, jen s tím rozdílem, že začaly padat góly. V 65. minutě se překvapivě dostal do vedení pražský celek, ale borci od Konopiště zapnuli na vyšší obrátky a stav otočili. Vyrovnání zařídil po rohu Čapka hlavou Zákostelský a vítězný gól vstřelil v závěru zápasu Preisler do prázdné branky po pěkné akci Čapka po levé straně.

„Měli jsme herní převahu, ale soupeř byl také technicky a herně zdatný. My jsme ale převahu nedotáhli do konce, když jsme měli spousty situací, které se daly vyřešit lépe, a tak jsme měli dát daleko víc gólů. Utkání nás tak stálo až moc sil, protože jsme měli hodně nepřesných přihrávek a potom nám chyběly síly při proměňování šancí. Je to škoda, mohli jsme zápas dohrát 2:0 nebo 3:0. Takhle to byla zbytečná hektika a nervozita až do poslední minuty," poznamenal k utkání Luboš Zákostelský.

Branky Benešova: Zákostelský, Preisler. Poločas: 0:0.

Benešov: Stareček (46. Kondelík) – Večera (75. Peroutka), Hrubý (60. Cafourek), Zákostelský, Preisler – Žák, Vrňák (75. Bredler) – Turek (75. Horváth), Skopec, Čapek – Svoboda.