JÍLOVÉ – KONDRAC 4:3

Utkání u lídra začala Kondrac dle očekávání ze zabezpečené obrany. Domácí v úvodu ukazovali svou kvalitu, ale hostující obrana fungovala velmi dobře. Nejprve se dvakrát vyznamenal Vejvoda, ale domácí se přesto do poločasu dočkali dvou branek. Obě měly společného jmenovatele a to nešťastnou teč hostujících obránců (Sedláček, Tichý).

Ve druhém poločase ale Kondrac předvedla vynikající výkon. Nejprve Kubát snížil, a když Tichý po rohu hlavou vyrovnal, vypadalo to pro hosty nadějně. Domácí šli opět do vedení, ale když Tichý opět hlavou srovnal stav a zkompletoval tak hattrick (dvě branky a jedna vlastní), mířila Kondrac za bodem. Jenže v 81. minutě se domácí opět prosadili, tentokrát po rohu hlavou a hostům již na vyrovnání chyběla síla.

„Všechny kluky do jednoho musím pochválit a smeknout před nimi pověstný klobouk. Sehráli jsme výborné utkání. Jedinou kaňkou je fakt, že za výkon nebereme žádný bod, přestože bychom si ho asi zasloužili. Kluci se přes porážku přesvědčili, že mohou hrát v této soutěži naprosto s každým. Věřím, že nám to do dalších zápasů pomůže. I přes prohru si myslím, že jsme v zápase něco pro záchranu v soutěži udělali, klukům by se mělo zvýšit zdravé sebevědomí," pěl jen chválu na hráče manažer Kondrace Jiří Janouš mladší, i když se prohrálo.

Branky: 33. Cimpl, 44. Hrobník, 72. Šifra, 81. Mařík – 56. a 77. Tichý, 49. Kubát. Rozhodčí: Hurych. Poločas: 2:0.

Kondrac: Vejvoda – Pohorský, Tichý, F. Sedláček (46. Šanda), Vokál – Buchta (70. Ngo), Müller, Kubát, Procházka – Pavlíček, P. Sedláček.