OLBRAMOVICE – CHOTÝŠANY 5:6

Olbramovice se po třech letech vrátily do přeboru a vstup do utkání měly přímo pohádkový. V 6. minutě Boukal vysunul Šacha a Matoušek neměl nárok na střelu dosáhnout. Vzápětí se do odraženého balonu za šestnáctkou opřel Vyskočil a jeho rána skončila v síti. V 10. minutě se po pěkném centru Janouška výstavní hlavičkou trefil Macháček – 3:0. Hosté se však dokázali oklepat a napadáním dostali domácí hráče pod tlak. Ve 28. minutě se po špatné rozehrávce Malíka dostal k míči Kuthan a zakončil do prázdné branky. Za chvíli v šestnáctce fauloval Vácha a penaltu bezpečně proměnil Sysel – 3:2.
Ve druhé polovině to byli zpočátku hosté, kteří diktovali tempo hry. Jejich pokusy ale končily na vynikajících zákrocích brankáře Malíka. A tak po hodině hry se na druhé straně po rohu prosadil Rosol – 4:2. Vzápětí měl obrovskou šanci Neuberg, ale jeho dorážku Rosolovy střely vykopla hostující obrana z brankové čáry. Olbramovičtí následně nepochopitelně nezvládli závěr utkání, zejména bránění standardních situací. Nejprve se po rohovém kopu prosadil neobsazený Říha, poté po fatální chybě obrany Herwig vyrovnal a o další minutu, po dalším olbramovickém kiksu, A. Korecký dokonal obrat a završil hororovou sedmiminutovku Olbramovic – 4:5. Ty sice dokázaly vyrovnat Hrstkou po odraženém míči po rohu, bodovat jim ale nebylo souzeno, když Adam Hanibal v 87. minutě hlavičkou z dorážky trestného kopu, rozhodl o výhře hostů – 5:6. Chotýšany byly v infarktovém utkání plném zvratů o něco šťastnější, domácí doplatili zejména na velký počet hrubých individuálních chyb.

Branky: 6. Šach, 7. P. Vyskočil, 10. Macháček, 62. Rosol, 79. Hrstka – 28. Kuthan, 31. L. Sysel (z PK), 69. M. Říha, 75. Herwig, 76. A. Korecký, 87. Hanibal. Rozhodčí: Švejda. ŽK: 4:0. Diváci: 80. Poločas: 3:2. Olbramovice: M. Malík – Rosol, Košař, Šípek, Vácha (60. Neuberg), Janoušek, P. Vyskočil, Boukal, Hrstka, Šach, Macháček. Chotýšany: Matoušek – J. Sysel (13. Kuthan), A. Korecký, Adam Hanibal, L. Sysel, Herwig (88. R. Říha), M. Říha, Vaňkát, Khandl, Povolný, Filip.

DOLNÍ KRALOVICE – POPOVICE 2:4

Popovičtí přijeli do Kralovic v sestavě doplněné hráči B mužstva. Domácí ovládli úvod, ale Bystričan po sóle zbrkle vystřelil ze šestnáctky nad. V 8. minutě se hosté dostali poprvé k brance Kralovic. Po Matuškově přímém kopu z 25 metrů gólman Doležal míč pouze tečoval na břevno, a Filip ho snadno z malého vápna dopravil do branky – 0:1. Domácí se nadále snažili, ale v 15. minutě při akci hostí napálil Jiří Marušák míč z velkého vápna přímo do růžku vlastní branky. Z penalty po faulu na Vrkoslava sice snížil Vošický, ale Popovičtí nepřestali překvapovat. Výborně hrající Matuška dokázal nedbale odhlavičkovaný míč napálit ze 30 metrů nechytatelně za záda bezmocného Doležala potřetí. Do konce poločasu ještě Filip nekompromisní hlavičkou do růžku branky po centru Matušky stanovil skóre na 1:4.
Ve druhém dějství přestali Kralovičtí zbytečně kombinovat na vlastní polovině a začali zaměstnávat vcelku propustnou obranu hostí. Z mnoha příležitostí však jen upravili na konečných 2:4 J. Maršounem, který propasíroval míč do sítě po hlavičce Pitelky. Hosté také z několika příležitostí nepřekonali Doležala. Popovičtí tak dokázali bojovností a větší chutí hrát fotbal získat zaslouženě tři body.

Branky: 25. Vošický, 75. J. Maršoun – 8. a 40. Filip, 15. vlastní Jiří Marušák, 35. Matuška. Rozhodčí: Murgač. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:4. Dolní Kralovice: J. Doležal – Prchal, Pitelka, Roháč, Jiří Marušák – Vrkoslav, Vošický, J. Maršoun, Malina – T. Jelínek, (80. Rud. Šaman), Bystričan. Popovice: P. Heřmánek – Wittner, Jakub Hovorka, Šach, Mrkvička, Chmel, Matuška, D. Kropáček, Žížala, Kaucký (80. J. Vilímek), Filip.

PRAVONÍN – KAMBERK 8:0

Utkání proti nováčkovi začali domácí opatrně. Zřejmě i pod vlivem nepřesvědčivých výsledků a výkonů během letní přípravy. Postupně ale získávali sebedůvěru držením míče a krátkými přihrávkami. Několikrát zahrozili, ale brankář hostů odolával až do 20. minuty, kdy se trefil Vlasák po rohovém kopu bez přípravy. Kamberští sice nadšeně bojovali o každý míč, ale šance neměli. Naopak ve 38. minutě zvýšil po standardní situaci T. Babický. Do poločasu ještě P. Hoch po samostatné akci a zakončením podél vybíhajícího brankáře upravil na 3:0.
Druhý poločas už byl zcela v režii Pravonína, jehož hráči dobrou kombinací bavili diváky a hlavně stříleli branky. Vlasák svým druhým gólem zakončil ukázkovou kombinaci útoku, střídající Marek Sibal po dorážce a Březina povedenou křižnou střelou k tyči, P. Hoch a M. Babický po pohledných akcích s rychlou výměnou míče a pohotovým zakončením, uzavřeli debakl Kamberka na 8:0.

Branky: 20. a 50. Vlasák, 38. T. Babický, 44. P. Hoch, 69. Marek Sibal, 75. M. Babický, 80. P. Hoch, 82. Březina. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 0:1. Diváci: 48. Poločas: 3:0. Pravonín: Doškář – M. Hoch, Zavadil, T. Babický, Brzek (62. Marek Sibal), Vlasák (52. Kodeda), Hrubeš, Lejček, M. Babický (76. Studnička), P. Hoch, Vaingát (65. Březina). Kamberk: Kahoun – T. Klabík (84. Jechoutek), P. Klabík, Smrčina, Chomát, Kubů, Kříženecký, Tulej, Míka, Babor, Sejk.

VRCHOTOVY JANOVICE – SOBĚHRDY 1:1

Za úmorného vedra byli v úvodu více vidět hosté a šli v 10. minutě do vedení. Režisér Bohata vyslal do brejku Jonsztu, který s pomocí teče prostřelil Dána. Od 20. minuty domácí hru vyrovnali, ale pozorně bránící hosté jim moc nedovolili. Až v závěru poločasu se protáhl obranou Soběhrd kapitán Němec a akci zakončil střelou k tyči Střihavka – 1:1.
I ve druhém poločase se hrálo svižně. Více byli vidět domácí, hosté hrozili z brejků. Nejdůležitější momenty zápasu viděli diváci v závěru zápasu. Nejdříve nastřelil hostující Černý tyč, aby na druhé straně orazítkoval břevno Němec. A když v poslední minutě nebyl uznán domácím po pěkné akci gól z milimetrového ofsajdu, skočil zápas spravedlivou dělbou bodů.

Branky: 43. Střihavka – 10. Jonszta. Rozhodčí: Rezek. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Vrchotovy Janovice: Dán – Suchan, Zeman, Hrdlovič, Szekér (46. Rouš), Střihavka, Sochůrek (46. Milan Havlín), Slabý (60. Trojan), Rezek, Novotný, P. Němec. Soběhrdy: Oberleitner – Hlavnička (80. M. Němec), Kuchta, T. Procházka, Černý, Rozehnal, Prikner, Bártík, Bohata, Špidra, Jonszta.

ZDISLAVICE – POSTUPICE 2:0

Po celý zápas byli domácí mírně aktivnějším a nebezpečnějším týmem v koncovce a brankář Klenot vychytal po dvou sezonách pohodovou nulu. První gól vsítil P. Bouček po vyhraném souboji a ranou z 20 metrů k tyči. V závěru poločasu nastřelil Kubálek tyč, aby v úvodu druhého dějství přidal druhý gól po dlouhém autu na zadní tyči Pecháček.

Branky: 20. P. Bouček, 46. Pecháček. Rozhodčí: P. Svoboda. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Zdislavice: Klenot – Šanda, Bárta, Hejný, P. Bouček, Pecháček (80. Moch), Kubálek, D. Jankovský (71. Oberleutner), Staněk, Kahoun (50. Hamalčík), Páv. Postupice: Kladiva – Žížala, Řezníček, Slovák (70. P. Brabenec), V. Brabenec, K. Vesecký, Fürbacher (65. Vycpálek), J. Mareš, D. Sysel, Šetek, Chudlářský.

TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV – PŘESTAVLKY 1:1

Domácí nováček vlétl do utkání jako uragán. Hráči hýřili pohybem i nasazením a vypracovali si M. Jakoubkem, Vobeckým, Červeňákem, Adamcem čtyři gólové šance, které však neproměnili. Hosté nevěděli, kam dřív skočit a jen s vypětím všech sil odkopávali míče k půlící čáře. Jak to však ve fotbale bývá, při první vážnější akci na hranici ofsajdu, unikl kapitán P. Mrázek a po sólu nedal brankáři Netolickému šanci – 0:1. Domácí nadále bušili do hostů a do konce poločasu se jim podařilo výborného Lachouta překonat zkušeným J. Jakoubkem z trestného kopu z hranice šestnáctky.
Po změně stran se hra vyrovnala a Přestavlčtí byli nebezpeční hlavně z brejků. V závěrečném náporu domácí nastřelili tyč a neproměnili penaltu, mistrem této disciplíny Janouškem, což rozhodlo o dělbě bodů.

„Musím před klukama smeknout, poděkovat jim za přístup k utkání a jen neskutečná smůla v zakončení nás připravila o plný počet bodů," povzdechl si trenér Trhového Štěpánova Zdeněk Kokta.

Branky: 33. J. Jakoubek – 8. P. Mrázek. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 0:1. Diváci: 95. Poločas: 1:1. Trhový Štěpánov: Netolický – J. Jakoubek, Staněk, Janoušek, Mach – M. Jakoubek – Kudyn (66. Frühauf), Vobecký, Lachout (75. Trpišovský) – Červeňák, Adamec (89. Hlaváček). Přestavlky: Figr – Kučera, Kondáš, Sisel, M. Mrázek M. – Brambora, Kroulík, Kačírek, J. Mikulanda – M. Pohůnek (88. J. Drazdík), P. Mrázek (88. Tauer).

STRUHAŘOV – CHOCERADY 5:0

Domácí byli v utkání jednoznačně lepším mužstvem, hosté přijeli s defenzivní taktikou, která se jim příliš nevyplatila. První čtvrthodinu si domácí vytvářeli náznaky šancí, ale bez úspěšného zakončení, a tak se do vedení mohli paradoxně dostat Choceradští po brejku, který ovšem špatně vyřešili. Domácí úspěšnou střelbu zahájil v 16. minutě Zmek důrazným zakončením v pokutovém území. Za chvíli střílel vedle O. Veselý, aby se následně již krásně trefil z dálky – 2:0. Ve 29. minutě byla po brejku hostů a faulu Kauckého nařízena penalta, ze které ale napálili Choceradští jen břevno. Po půlhodině se situace opakovala i na druhé straně a faul na J. Hrocha potrestal z penalty jeho bratr Ondřej – 3:0. Ve 37. minutě si pěkně naběhl levý obránce Strnad na Zmekovu přihrávku a zvýšil již na 4:0.
Po přestávce již střelecké hody Struhařova nepokračovaly, hosté předvedli totální defenzívu a domácí se nebyli schopni proti zhuštěné obraně prosadit. Střelecky uspěl pouze O. Veselý, v 78. minutě opět povedenou střelou z dálky.

Branky: 24. a 78. O. Veselý, 16. Zmek, 31. O. Hroch (z PK), 37. M. Strnad. Rozhodčí: M. Babický. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 4:0. Struhařov: P. Pessr – Kaucký (52. Koblasa), J. Sysel, J. Veselý (85. V. Tůma), M. Strnad, O. Hroch, O. Veselý, Zmek (80. Kokstein), J. Hroch, Michálek (52. Hocek), J. Veselý. Chocerady: Holub – Benák, Drazdík, Klír, Kadlec, Kůdela (70. Bürger), V. Kuželka, Mařinec, Pešta, Šmejkal, M. Tůma.