Trenéři Michal Mašek a Václav Hradecký podle očekávání nechali na lavičce některé hráče: zraněné Jelínka a Jakubova a dále opory Bredu, Broukala, Jandu, Fotra.

Zápas pak pro hosty začal strašidelně. Uběhlo dvacet vteřin a domácí se radovali po přesné hlavičce Vieiry. Ani další situace hostům na klidu nepřidala, když se po srážce s protihráčem těžce z trávníku sbíral Diamé, jehož stav si vynutil střídání. Utkání mělo jinak slušné tempo a hosté se dočkali i vyrovnání, které zařídil po hezké akci Fotra, jenž nahradil Diamého.

Do druhého poločasu Vlašim vstoupila aktivně, měla šance Průchovu a Shabanovem, v 77. minutě dokonce nastřelili tyčku! Ke smůle hostí se opět vstoupilo v platnost pravidlo nedáš – dostaneš a o tři minuty později se po tečované ráně Pejšou radovali domácí. Třetiligové celek náskok udržel a v poháru vystavil Vlašimi stopku.

Tým z pod Blaníka nyní čeká těžký sobotní duel na hřišti ještě na jaře prvoligové Dukly Praha.

Loko Vltavín - Vlašim 2:1 (1:1). 

Branky: 1. Vieira, 80. Pejša – 43. Fotr. ŽK: Valíček – Řehák. Rozhodčí: Lerch – Blažej, Kříž.

Vltavín: Štorc – Valíček (52. Kühnel), Podzimek, Mysliveček, Hovorka. Pejša. Uvíra, Šípek, Šnajdr, Maione (76. Pouzar), Vieira.

Vlašim: Řehák – Shabanov, Štětina, Pilík, Plachý, Svoboda, Dias (66. Janda), Štochl, Diamé (11. Fotr), Kadlec, Průcha (73. Blecha).