Okresní přebor

Soběhrdy – Trhový Štěpánov 3:1 (1:0), Jonszta 2, J. Bartík - Lachout.

Sokol Přestavlky – Dolní Kralovice, nehráno pro nezpůsobilý terén.

Popovice – Struhařov 0:7 (0:1), O. Veselý 3, Zmek, Folprecht, O. Hroch, J. Veselý.

Chocerady – Zdislavice 1:3 (0:1), Kadlec - P. Naňák, Staněk, Hrazdíra.

Postupice – Olbramovice 2:3 (1:3), Zeman, Chudlařský - Macháček 2, Hrstka.

Chotýšany – Pravonín 4:2 (2:0), A. Korecký 3, vlastní - Vlasák (z PK), Hrubeš.

Vrchotovy Janovice – Kamberk 5:1 (2:1), Němec 2, Střihavka, Suchan, Novotný - Tulej.

III. A třída

Votice B – Nespeky B 1:0 (1:0), Otradovec.

Lešany – Poříčí B 3:4 (3:4), vlastní, Hošta, Zazvonil - F. Vlček 2, vlastní, Wainer.

Jírovice – Pyšely 3:1 (1:1), Svoboda, Němec, Pokorný - Šimeček.

Čerčany – Týnec B 6:3 (5:2), Neuberg 2, Čeljuska 2, Čížek, Pánek - Žofaj, Skála, Orsák.

Úročnice – Sedlec-Prčice B 3:0 (1:0), Vlach, Hošek, vlastní.

Teplýšovice B – Krhanice 3:2 (0:1), Mládek 2, D. Podhorský - Nováček, Ruš.

Bystřice – SK Načeradec 5:1 (2:1), Zdražil 2, Zoula, Šmídek, Máca - Janouš.

III. B třída

Libež – Divišov B 3:4 (3:2), L. Bucala 2, Jeništa - Cacák 3, L. Janovský.

Bílkovice – Miličín 4:2 (1:0), Babka (z PK), Bareš, Šimánek (z PK), Srb - Žbánek, Vobrátil (z PK).

Nesperská Lhota – Tichonice 4:2 (2:1), Poustecký 2, Přibyl (z PK), Strnad - Němec 2.

Ratměřice – Čechtice 2:6 (2:3), Benák, Jakub Pospíšil - Hanuš 5, Sedláček.

Blaník Načeradec – Křivsoudov 3:0 (1:0), Truxa, Martin Chomát, Bednář.

Trhový Štěpánov B – Mezno 0:4 (0:2), Heráň 2, Pilař, D. Helma. 

Velíš - Kondrac B 3:3 (0:2), Hons 2, Peška - M. Kubín, Rakáš (z PK), Záklasník. 

IV. A třída

Křečovice – Heřmaničky 3:0 (3:0), Vokřál 2, Plachý.

Netvořice – Ostředek 3:1 (2:1),  Berka 2, Hokr (z PK) - Uršic (z PK).

Zaječice – Václavice 5:4 (5:2), T. Hruška 2, Skála, Z. Hruška, Walder - Kříž, Mikš, Šindelář, Krejčí.

Soběhrdy B – Neveklov B 3:2 (3:1), Kotek 3 - Jun 2 (1 x z PK).

Sokol Přestavlky B – Pecerady, nehráno pro nezpůsobilý terén.

Úročnice B – Jablonná 4:2 (3:1), Čáp 3, Budil - Mlejnek, Rabiňák.

IV. B třída

Louňovice – Olbramovice B 6:0 (4:0),  Bébr 2, Dub, Sova, Adam, Pospíšil.

Mezno B – Chotýšany B 1:1 (1:1),  Moos - Kratochvíl.

SK Přestavlky – Postupice B 3:1 (2:1), Tvrdý, M. Chocholoušek, Konopiský - Kocourek.

Struhařov B – Jankov B 11:4 (2:3), Hocek 6, Žižka 2, Kojan, J. Kaňka, Kokstein - Zach 2, Zajíc, Kratochvíl.

Popovice B – Budenín 3:3 (2:2), P. Vilímek, P. Heřmánek, Vosátka - Kubíček, Jindra, Novák.

Myslič – Drachkov 4:0 (1:0), Bárta 2, Kymlička, Střalka.

IV. C třída

Miřetice B – Trhový Štěpánov C 8:2 (3:0), T. Moudrý 4, Kučera, Houdek, K. Moudrý, Lalouček - Černický, Kovach.

Hulice – Radošovice 2:2 (1:1), Hromas, Bleha - Houra 2.

Vracovice – Čechtice B 1:3 (1:1), Šindelář - Suk, Kadlec, Turek.

Kladruby – Zdislavice B 2:4 (1:3), Nenáhlo, Síč - Kubík, Balek, T. Naňák (z PK), T. Jankovský.

Dolní Kralovice B – Křivsoudov B 2:1 (1:1), Novák, L. Jelínek (z PK) - Zeman.

Libouň – Pravonín B 8:3 (4:2), Houda 3, Oščipovský 2, Rytina 2, Pěnkava - Filip, Kopecký, Marek Sibal.