III. třída A

Sedlec-Prčice B – Václavice 5:1, Nespeky B – Úročnice 2:1, Soběhrdy – Pyšely 1:1, Týnec B – Krhanice 2:1, Olbramovice – Lešany 10:1, Křečovice – Bystřice 1:1, Votice B – Netvořice 5:3.

1. Soběhrdy⋌ 26 19 4  3 84:28 61
2. Krhanice⋌ 26 15 5  6 65:44 50
3. Nespeky B⋌ 26 14 3  9 59:44 45
4. Olbramovice⋌ 26 14 2 10 64:43 44
5. Votice B⋌ 26 11 6  9 76:63 39
6. Sedlec-Prčice B⋌ 26 11 5 10 61:41 38
7. Týnec B⋌ 26 12 2 12 55:78 38
8. Pyšely⋌ 26 11 5 10 63:45 38
9. Netvořice⋌ 26 11 3 12 46:56 36
10. Úročnice⋌ 26  9 7 10 40:45 34
11. Václavice⋌ 26  8 5 13 47:68 29
12. Bystřice⋌ 26  8 4 14 48:63 28
13. Lešany⋌ 26  6 6 14 47:89 24
14. Křečovice⋌ 26  1 7 18 34:82 10

III. třída B

Divišov B – Kondrac B 3:0, Trhový Štěpánov – Louňovice 0:2, Bílkovice – Teplýšovice B 7:1, Tichonice – Keblov 7:2, Čechtice – Myslič 5:1, Ratměřice – Chotýšany 2:2, Blaník Načeradec – Postupice 1:3.

1. Postupice⋌ 26 19  5  2 82:19  62
2. Chotýšany⋌ 26 13 10  3 75:45  49
3. Teplýšovice B⋌ 26 14  4  8 79:53  46
4. Čechtice⋌ 26 12  4 10 62:61  40
5. Trhový Štěpánov⋌ 26 10  8  8 35:31  38
6. Bl. Načeradec⋌ 26 11  4 11 53:52  37
7. Bílkovice⋌ 26 10  7  9 46:41  37
8. Tichonice ⋌ 26  9  9  8 56:53  36
9. Kondrac B⋌ 26 10  6 10 62:50  36
10. Divišov B⋌ 26 10  4 12 50:44  34
11. Ratměřice⋌ 26  7  7 12 42:68  28
12. Louňovice⋌ 26  7  6 13 34:49  27
13. Myslič⋌ 26  7  3 16 33:71  24
14. Keblov⋌ 26  2  5 19 28:100 11

IV. třída A

Neveklov B – Úročnice B 2:3, Poříčí B – Jablonná 3:1, Bystřice B – Drachkov 8:1, Čerčany – Ostředek 3:0, Pecerady – Soběhrdy B 2:2, Bukovany – Sokol Přestavlky B 2:2.

1. Poříčí B⋌ 22 16 2  4 96:47 50
2. Čerčany⋌ 22 13 4  5 81:33 43
3. Ostředek⋌ 22 13 3  6 77:49 42
4. Pecerady⋌ 22 12 5  5 42:28 41
5. Jablonná⋌ 22 12 2  8 64:45 38
6. Úročnice B⋌ 22 10 5  7 68:65 35
7. Sokol Přestavlky B⋌ 22  9 5  8 54:61 32
8. Neveklov B⋌ 22 10 2 10 41:42 32
9. Bukovany⋌ 22  5 7 10 43:60 22
10. Soběhrdy B⋌ 22  4 6 12 31:85 18
11. Bystřice B⋌ 22  3 3 16 39:71 12
12. Drachkov⋌ 22  2 2 18 30:80  8

IV. třída B

Heřmaničky – Neustupov 3:0, Zaječice – Miličín 4:4, Jankov B – Maršovice B 1:5, Olbramovice B – Struhařov B 2:5, Mezno B – Budenín 1:1, Vrchotovy Janovice B – SK Přestavlky 4:5.

1. Miličín⋌ 22 15 6  1 84:29  51
2. Budenín⋌ 22 14 4  4 68:42  46
3. Struhařov B ⋌ 22 14 4  4 70:33  46
4. Olbramovice B⋌ 22 13 5  4 94:33  44
5. SK Přestavlky⋌ 22 14 1  7 80:55  43
6. Maršovice B⋌ 22 10 4  8 58:63  34
7. Mezno B⋌ 22  8 4 10 50:49  28
8. Vrch. Janovice B ⋌ 22  8 3 11 50:46  27
9. Zaječice⋌ 22  5 4 13 46:71  19
10. Jankov B⋌ 22  5 3 14 50:77  18
11. Neustupov⋌ 22  3 1 18 25:96  10
12. Heřmaničky⋌ 22  3 1 18 26:107 10

IV. třída C

Radošovice – Postupice B 2:3, Chotýšany B – Trhový Štěpánov B 3:5, Kladruby – Louňovice B 4:1, Velíš – Popovice B 0:3, Chocerady B – Libež 1:5.

1. Libež⋌ 20 17 2  1 93:15 53
2. Trhový Štěpánov B⋌ 20 15 3  2 68:17 48
3. Velíš⋌ 20 14 2  4 67:29 44
4. Popovice B⋌ 20 11 2  7 52:34 35
5. Postupice B⋌ 20  9 3  8 63:52 30
6. Chocerady B⋌ 20  9 1 10 53:52 28
7. Chotýšany B⋌ 20  9 0 11 54:52 27
8. Radošovice⋌ 20  6 0 14 31:80 18
9. Kladruby⋌ 20  6 0 14 35:62 18
10. Tichonice B⋌ 20  3 2 15 27:93 11
11. Louňovice B⋌ 20  3 1 16 22:79 10

IV. třída D

Křivsoudov B – Pravonín B 5:5, Kamberk – Vracovice 6:1, Čechtice B – Nesperská Lhota 3:7, Hulice – Miřetice B 7:4, Zdislavice B – Libouň 5:4.

1. Nesperská Lhota⋌ 20 18 0  2 87:25 54
2. Kamberk⋌ 20 17 1  2 93:21 52
3. Zdislavice B⋌ 20 13 4  3 65:41 43
4. Miřetice B⋌ 20  9 3  8 66:67 30
5. Vracovice⋌ 20  8 0 12 68:69 24
6. Pravonín B⋌ 20  7 2 11 53:86 23
7. Hulice⋌ 20  6 3 11 47:72 21
8. Dolní Kralovice B⋌ 20  6 2 12 34:56 20
9. Čechtice B⋌ 20  5 4 11 45:61 19
10. Libouň⋌ 20  6 0 14 52:80 18
11. Křivsoudov B⋌ 20  4 3 13 27:59 15

OP dorost

1. Lukavec⋌ 18 15 1  2 95:25  46
2. Čerčany⋌ 18 14 0  4 73:28  42
3. Struhařov⋌ 18 10 2  6 54:36  32
4. Jankov⋌ 18 10 2  6 38:36  32
5. Divišov⋌ 18 10 1  7 88:47  31
6. Sokol Přestavlky⋌ 18  8 2  8 65:48  26
7. Úročnice⋌ 18  7 0 11 53:63  21
8. Trhový Štěpánov⋌ 18  4 4 10 38:47  16
9. Bílkovice⋌ 18  5 0 13 43:86  15
10. Posázaví⋌ 18  1 0 17 17:148  3

OP starší žáci

1. Pravonín⋌ 14 11 1  2 52:20 34
2. Nespeky⋌ 14  8 4  2 71:16 28
3. Chocerady⋌ 14  7 3  4 35:34 24
4. Trhový Štěpánov⋌ 14  7 1  6 51:46 22
5. Maršovice⋌ 14  4 3  7 24:36 15
6. Krhanice⋌ 14  4 2  8 46:75 14
7. Křivsoudov⋌ 14  4 1  9 47:58 13
8. Olbramovice⋌ 14  3 1 10 28:69 10

OS starší žáci 6 + 1

1. Bystřice⋌ 14 14 0  0 118:8  42
2. Tichonice⋌ 14 10 0  4  71:50 30
3. Postupice⋌ 14  8 0  6  50:36 24
4. SK Načeradec⋌ 14  8 0  6  77:67 24
5. Ostředek⋌ 14  4 1  9  34:93 13
6. Mezno⋌ 14  4 0 10  43:61 12
7. Bílkovice⋌ 14  4 0 10  33:67 12
8. Miličín⋌ 14  3 1 10  25:69 10

OP mladší žáci 7 + 1

1. Sedlec-Prčice⋌ 18 16 1  1 117:24  49
2. Senohraby⋌ 18 14 1  3  80:26  43
3. Teplýšovice⋌ 18 13 0  5  85:38  39
4. Benešov C⋌ 18  8 1  9  81:65  25
5. Nespeky⋌ 18  8 1  9  64:48  25
6. Trhový Štěpánov⋌ 18  7 3  8  45:45  24
7. Jankov⋌ 18  7 2  9  68:61  23
8. Vlašim B⋌ 18  7 2  9  50:70  23
9. Netvořice⋌ 18  4 1 13  44:84  13
10. Vrch. Janovice ⋌ 18  0 0 18  12:185  0

OS mladší žáci 5 + 1 A

1. Pyšely⋌ 12 12 0 0 175:30  36
2. Neveklov⋌ 12  9 0 3 124:68  27
3. Soběhrdy⋌ 12  6 2 4  68:66  20
4. Václavice⋌ 12  4 0 8  48:88  12
5. Pecerady⋌ 12  3 2 7  47:100 11
6. Týnec⋌ 12  3 0 9  55:94   9
7. Křečovice⋌ 12  2 2 8  43:114  8

OS mladší žáci B 5 + 1

1. Bystřice⋌ 12 11 0  1 130:23  33
2. Kondrac⋌ 12  8 0  4  77:74  24
3. Mezno⋌ 12  7 2  3  84:61  23
4. Dolní Kralovice⋌ 12  7 1  4  88:45  22
5. Chotýšany⋌ 12  4 1  7  54:96  13
6. Teplýšovice⋌ 12  2 0 10  46:106  6
7. Popovice⋌ 12  1 0 11  34:108  3

OP starší přípravka 5 + 1

Týnec – Sedlec-Prčice 3:2, Olbramovice – Pyšely 12:4, Vlašim – Jankov 22:0, Benešov – Netvořice 13:4.

1. Vlašim ⋌ 20 19 1  0 310:63  58
2. Poříčí ⋌ 20 18 1  1 298:37  55
3. Votice⋌ 20 12 2  6 168:95  38
4. Olbramovice⋌ 20 12 2  6 113:109 38
5. Pyšely⋌ 20 10 1  9 118:152 31
6. Senohraby⋌ 20 10 1  9 100:177 31
7. Benešov⋌ 20  9 2  9 107:129 29
8. Netvořice⋌ 20  6 1 13  92:184 19
9. Jankov⋌ 20  4 1 15  63:154 13
10. Sedlec-Prčice⋌ 20  1 2 17  66:178  5
11. Týnec⋌ 20  1 2 17  51:208  5

OS starší přípravky 5 + 1 A

1. Poříčí B⋌ 18 17 1  0 244:36  52
2. Bystřice⋌ 18 14 2  2 158:49  44
3. Soběhrdy⋌ 18 12 1  5 107:61  37
4. Struhařov⋌ 18 11 1  6 110:87  34
5. Neveklov⋌ 18 11 0  7 114:97  33
6. Lešany⋌ 18  7 0 11  75:157 21
7. Nespeky⋌ 18  5 0 13  80:117 15
8. Ostředek⋌ 18  5 0 13  58:105 15
9. Maršovice⋌ 18  2 2 14  37:160  8
10. Krhanice⋌ 18  2 1 15  48:162  7

OS starší přípravky B 5 + 1

1. Křivsoudov⋌ 18 17 0  1 190:39  51
2. Ratměřice⋌ 18 12 0  6 124:79  36
3. Postupice⋌ 18 11 2  5  87:50  35
4. Miřetice⋌ 18 11 2  5 100:78  35
5. Vlašim B⋌ 18 10 3  5  80:75  33
6. Velíš⋌ 18  7 3  8  89:75  24
7. Čechtice⋌ 18  6 3  9  69:85  21
8. Tichonice⋌ 18  4 2 12  69:103 14
9. Zdislavice⋌ 18  2 1 15  27:147  7
10. Divišov⋌ 18  1 2 15  44:148  5