JANKOV – JÍLOVÉ 0:0 PK 6:5

Do utkání vstoupil aktivněji lídr soutěže, když v 5. minutě trefil tyč. To ale bylo z jeho strany v prvním poločase vše. Sice měli daleko více míč u nohy, ale domácí velmi pečlivě bránili a nedovolili mu žádnou šanci. Navíc Jankovští dokázali kontrovat rychlými protiútoky, při kterých si dokázali vytvořit i dvě šance. Skálova hlavička skončila těsně vedle a střelu Uhliara z bezprostřední blízkosti vyrazil na roh brankář Kruliš.

I druhý poločas se hrál podle stejných not. Hosté měli sice velkou převahu ve hře, ale jejich akce skončily na domácí obraně ještě před pokutovým územím. Za to domácí podnikali nebezpečné brejky, při kterých byl aktivní Zach a dvakrát se dostal do koncovky Uhliar. V koncovce se mu však nepodařilo prostřelit Kruliše. Hosté zahrozili až v závěrečném tlaku, kdy zákrokem zápasu zachránil body pro domácí brankář F. Nerad.

A tak zápas dospěl za bezgólového stavu do penaltového rozstřelu, ve kterém se štěstí přiklonilo tentokrát na stranu domácího Jankova.

„Po dlouhé době jsme to zase byly my. Hráli jsme poctivý, pracovitý a bojovný fotbal a ten nám přinesl odměnu v podobě vítězství na lídrem soutěže, i když jen na penalty," radoval se po dlouhé době trenér Jankova Stanislav Brabenec.

Rozhodčí: Dvořák.

Jankov: F. Nerad – D. Čermák, Balík, Mrázek (90. Procházka), V. Nerad, Uhliar, Skála, Vrzal, Zach (90. Krška), Horčička, Šimánek (86. M. Čermák).

STANISLAV BALÍK