BENEŠOV – MALŠE ROUDNÉ        2:0

Utkání mělo před jeho výkopem slavnostní ráz. Nejprve se diváci i hráči loučili s trenérem Miroslavem Beranem, který před koncem podzimní části převzal tým na sestupových pozicích a dovedl ho do klidných vod. „Už v zimě jsem sdělil vedení, aby si hledali nového trenéra. Ode mne to byla jenom výpomoc," řekl Miroslav Beran, kterého od léta nahradí bývalý hráč pražské Slavie, Benešova či Vlašimi Luboš Zákostelský. Benešovským hráčem roku pak byl vyhlášený Martin Turek, který v internetové anketě získal od příznivců nejvíce hlasů.
Domácí pokračovali ve slavnostní náladě a krátce po výkopu se ujali vedení, když Němec potrestal kiks obránce Kossla a po kličce brankáři Jirkalovi pohodlně poslal míč do prázdné brány. V poklidném tempu mohl Žák v závěru poločasu zvýšit, ale jeho trestný kop skvěle vytáhl gólman Roudné.
Po změně stran hosté hru vyrovnali a práci měl i domácí gólman Stareček. Nejprve si poradil se střelou Rosůlka a poté i s jeho nebezpečnou hlavičkou. A když už byl překonán Trejbalem, který ho obešel, na brankové čáře ho zastoupil Křivohlavý. V 82. minutě se protáhl obranou Němec a střelou k tyči z vápna pečetil výsledek. „Včas jsme vstřelili branku a od toho se pak odvíjela hra, kterou jsme v první půli kontrolovali. Ve druhé části byl úsek, kdy nás soupeř zatlačil a vytvořil si i příležitosti, které jsme ustáli. V závěru jsme výsledek pojistili. Kluci zaslouží pochvalu za celé jaro. Oni byli ti, kteří byli na hřišti a oni rozhodli o tom, že jsme získali tolik bodů," uvedl končící benešovský lodivod Miroslav Beran.

Branky: 6. a 82. Němec. Rozhodčí: Martínek. ŽK: Píša, Bica, Průcha. (R). Diváci: 80. Poločas: 1:0. Benešov: Stareček – Krejza, Braný, Hrubý, Křivohlavý – Horváth (77. Kováč), Zoubek, Žák , Borkovec – Turek (29. Voráček), Němec.