Po slabším začátku začínají kupóny a nová jména hráčů v redakci Benešovského deníku (Na Bezděkově 1256, Benešov) přibývat a pořadí se může kdykoliv změnit. Kupón vychází každý den na sportovní stránce Benešovského deníku a stačí vyplnit alespoň jednu kolonku (jméno a klub hráče). Soutěž bude ukončena 16. srpna a nejlepší hráč v každé kategorii dostane plaketu.

V dorostenecké kategorii se opět změnilo pořadí, hlavně přibyli další hráči. Do čela vyskočil nový hráč Vojta Vavrek z Týnce nad Sázavou se 44 body, jenž je pronásledován oddílovým kolegou Jakubem Šifrou (27 kupónů), na třetí místo poskočil David Cacák z Vlašimi s 23 hlasy, čtvrtý je prozatím nový hráč Vojta Přitasil z Miřetic (21), na páté místo se propadl Milan Cacák z Vlašimi, jenž zůstal na 10 kupónech, šestý je Patrik Vyhlídal z Benešova (5).

V kategorii žáků došlo také ke změnám. Na pomyslný trůn se opět dostal Dominik Novák z Čechtic, jenž navýšil své bodové konto na 47, ale je těsně pronásledován „nováčkem" soutěže Jakubem Vavrekem z Týnce nad Sázavou (44). Dosavadní lídr Matěj Skalický z Týnce nad Sázavou se tak propadl na třetí příčku (27 kupónů). Čtvrtý je prozatím další nový hráč Michal Dub z Velíše (14), na páté pozici je Adam Toula z Vlašimi (11) a na šestý flek se propadl Jakub Šimáně z Vlašimi (8 bodů).

U nejmenší kategorie přípravek bojuje prozatím jen dvojice hráčů, ale zato je to pěkný souboj, když vede Šimon Novák z Miřetic, jenž má na svém kontě 47 bodů a druhý je Jakub Strnad z Vlašimi s 33 kupóny.