POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU 0
ČÁSLAV B 8

V utkání dvou mužstev ze špičky tabulky se zrodil nečekaný debakl pro domácí Poříčí. V úvodu prvního poločasu byla hra vyrovnaná. Domácí si vypracovali jednu šanci, když se Cháb po přihrávce Šimáčka ocitl sám před brankářem, který ho však vychytal. Poté již vládli na hřišti hosté a ve 31. minutě se utěšenou střelou Vondry z dvaceti metrů ujali vedení. Další sóla Sedláčka a Zachariáše ještě brankou neskončily, ale ve 42. minutě se již hosté radovali, když Zachariáš využil závaru po rohu – 0:2.
Do druhé půle vstoupili domácí s chutí zvrátit výsledek, ale Čáslav jim brzy animo zchladila, když Zachariáš ve 49. minutě z dvaceti metrů přehodil Kumštu – 0:3. Branka Poříčské dostala do kolen a během dalších dvanácti minut inkasovali čtyři branky. Domácí byli na ručník. Poslední hřebíček do poříčské rakve přidal po sóle střídající Matoušek. V závěru zápasu již hosté domácí šetřili a na druhé straně pohrdl snížením debaklu Petr Naňák.
František Pohunek, trenér Poříčí: „Soupeř byl o dvě třídy lepší. Neběhali jsme a podali jsme velmi špatný, až ostudný výkon. Vůbec to nechápu a jsem z těžké porážky strašně zklamaný. Soupeř vyhrál zaslouženě a ve druhé půli si s námi dělal, co chtěl.“

Branky: Zachariáš 3, Vondra, Brudný, Matoušek, Jan Holík, Sedláček. Rozhodčí: Choleva. ŽK: Kovář, Mrázek – Franc. Diváků: 131. Poločas: 0:2. Poříčí: Kumšta – Novotný, Kovář, T. Naňák, Vojta – Cháb, Šimáček (73. P. Naňák), Šrom, J. Pohunek – Mrázek, Stibůrek.