Tupadly – Poříčí nad Sázavou 0:1

Od začátku se hrál překvapivě vyrovnaný fotbal a osmnáctibodový rozdíl byl na hřišti smazán. Domácí bojovností narušovali akce hostů, kteří si asi mysleli, že výhra přijde sama. A to se zmýlili, sice si vypracovali do poločasu několik náznaků šancí, ale střely Boušky a M. Říhy kryl brankář Dušánek a v největší příležitosti trefil Kupša po kolmici Boušky tyč.

Domácí několikrát zahrozili po nakopávaných míčích, které dobře stahoval Kročák, také mohli jít do vedení v závěru poločasu, ale Chvátal přestřelil z malého vápna branku.

V úvodu druhé půle se vyznamenal gólman hostů Kumšta proti Semrádovi. Rozhodující gól přišel v 71. minutě. Bouška vybojoval míč pro M. Říhu, který vyslal do sóla Šimáčka, který po kličkované přes brankáře a obránce, ještě připravil balón pro M. Říhu, a ten z malého vápna skóroval.

Domácí si v závěru dlouhými nakopávanými míči vytvořili tlak a byli blízko vyrovnání, ale sólo Kročáka vyrazil Kumšta a následnou dorážku Chvátala vykopl bravurně z brankové čáry Šrom. A tak hosté s vypětím sil ukopali tři body.

Branka: 71. M. Říha. Rozhodčí: Hurych. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Poříčí nad Sázavou: Kumšta – Tomeček (65. Anděl), Kyselka, Šrom, Breburda – Bouška, M. Říha, Vaník, Pavlečko (83. J. Stibůrek) – Šimáček, Kupša (65. M. Stibůrek).