Poříčí nad Sázavou – Zbraslavice 3:0

Od začátku se nehrál moc krásný fotbal, na hřišti to vypadalo, že si hráči chtějí užít posledních slunečných dnů a pochytat nějaký bronz.

Domácí se sice snažili držet míč na zemi, ale malým pohybem se do šancí moc nedostávali. Vyjímkou byla pěkná akce, po které padl první gól. Šimáček vysunul rozběhnutého Pavlečka, který naservíroval míč před branku M. Říhovi, a ten nezaváhal. O chvíli později mohl zvýšit po kličkované Šimáčka M. Stibůrek, ale osamocený přestřelil branku, což se povedlo také Kyselkovi po trestném kopu. To bylo relativně do poločasu z domácí strany vše.

Hosté vše podřídili nakopávané hře a jednoho, přesto nebezpečného útočníka Čálka, který zlobil poříčskou obranu, jenže třikrát měl špatně seštelovaná miřidla. Největší šanci na vyrovnání měl ale Volenec, jehož sólo, ale Kumšta vyrazil.

Ihned po přestávce odpískal rozhodčí, po střetu Vaníka s obránci, spornou penaltu na hosty a M. Říha poslal brankáře na druhou stranu než střílel – 2:0.
Následně Podolští převzali iniciativu a zasloužili si vstřelit gól, ale paní Štěstěna ani brankář Kumšta jim to nedovolili. Po rohu Herčík hlavičkoval vedle, střely Veselého a krásná rána Kakáčka skončily na tyči, Čálek ani nadvakrát v poloze ležmo nepřekonal Kumštu, který si poradil i se jedovkou Hlavy a se závarem.

A tak udeřilo opět na druhé straně, když se v 72. minutě, po rychlém brejku, dostal míč k Pavlečkovi, jenž našel centrem na zadní tyči M. Stibůrka, který hlavou uzavřel na konečných 3:0.

Branky: 11. a 46. (z PK) M. Říha, 72. M. Stibůrek. Rozhodčí: Salač. ŽK: Pavlečko, Vaník, Šimáček – Kakáček, Veselý. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Poříčí nad Sázavou: Kumšta – Anděl, Kyselka, Šrom, Breburda – M. Stibůrek (83. Jelínek), Vaník, Borovec, Pavlečko (75. Tomeček) – Šimáček, M. Říha (70. Bouška).