Struhařov – Poříčí nad Sázavou 2:6

V prvním poločase byla hra vyrovnaná, oba týmy si vypracovaly šance, ale branky vstřelili jen hosté. Nejprve se prosadil R. Říha po narážečce se Šimáčkem a poté Šimáček překvapil skákavou střelou P. Pessra. Domácí příležitosti vychytal nestárnoucí Miroslav Beran.

Po přestávce se podařilo Struhařovu snížit po centru a zakončení Peterem. Jenže hosté kontrovali třetí brankou, když trestný kop M. Říhy vyrazil gólman a z dorážky R. Říha nezaváhal. Poté domácí odešli fyzicky a hosté Šimáčkem po uličce Pavlečka, R. Říhou, který zkompletoval hattrick upravili na 1:5. Struhařovští sice snížili po sóle Peterem, ale Trpišovský po přihrávce Šimáčka a následném sóle uzavřel na konečných 2:6.

Branky: Peter 2 – R. Říha 3, Šimáček 2, Trpišovský. Rozhodčí: Hocek st. Poločas: 0:2.

Jiskra Struhařov: P. Pessr – Kremina, Zd. Pessr, D. Sysel, Hovorka – Veselý, Pospíšil, Kocábek, Zadražil – Koblasa, Straka. Střídali: Kyndl, Peter, Dudík, Mareš, Žížala, Hauzar, J. Sysel.

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou: Beran – Breburda, Šrom, Vaník (46. Jelínek), Kyselka – Braný (70. Limon), M. Říha, Pavlečko, R. Říha – Šimáček, Trpišovský.