Tuchoraz – Poříčí nad Sázavou 1:5

Hosté byli překvapivě od začátku na hřišti pánem. Drželi míč na zemi, dostávali se po kolmicích do zakončení, což jim neslo ovoce. Ve 13. minutě otevřel skóre Vaník ranou z dvaceti metrů. O chvíli později byl faulován Stibůrek a M. Říha načal z penalty svůj střelecký den a do poločasu „angličanem“ a po přihrávce Šimáčka zkompletoval hattrick. Další šance hosté neproměnili (R. Říha tyč, Trpišovský). Domácí se pokoušeli jen dlouhými nákopy ztéci poříčskou branku, ale Platila nepřekonali z blízka a po sóle Pazderec, z trestného kopu a ránou z šestnáctky Nekolný.

Po přestávce si hosté vytvořili řadu přečíslení a šancí, ale brankáře Královiče překonal jen M. Říha z trestného kopu, který vstřelil svůj čtvrtý gól. Domácí již byli z porážkou smířeni a dostali se jen do dvou příležitostí, Pazdercovo sólo ještě Platil vyrazil, ale o čisté konto ho připravil v 88. minutě Nekolný.

Hrající trenér Poříčí Roman Filip byl po dlouhé době spokojený s hrou výsledkem. „Vyšlo nám všechno, na co jsme sáhli, domácí jsme jasně přehráli a když už se dostali do náznaků šancí, tak si s nima poradil Jarda Platil v bráně. Také se nám probudily posily. Výhra byla zasloužená a mohla být i dvojciferná, protože jsme spousty brejkových situací nedotáhli do konce. Vyhovovalo nám širší hřiště, kde hru roztáhli a dostávali prostor na náběhy z druhé vlny. Všichni hráči podali dobrý výkon,“ zářil kouč a pochválil střelce čtyř gólů Martina Říhu: „Na hrotu měl hodně prostoru, do šancí se dostal a zakončení od něj bylo excelentní, góly měly svoje parametry."

Branky: 88. Nekolný – 17., 37., 45. a 65. M. Říha, 13. Vaník. Rozhodčí: Salač. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 0:4.

Poříčí nad Sázavou: Platil – Breburda, Šrom, Sysel, Anděl – R. Říha, Šimáček, Vaník (60. Filip), M. Stibůrek (81. Braný) – Trpišovský, M. Říha (72. Jelínek).